Představujeme Vám novinku od PrimaDonna Twist Poupoupidou. Stahovací  program využije každá žena, která potřebuje ubrat nějaké ty centimetry nebo jen vyhladit a zpevnit tělo do šatů či topu. Poupoupidou je z prodyšného materiálu, který oceníte v letních dnech. Poupoupidou je důkazem, že i stahovací a formující prádlo může být žensky svůdné a sexy. Prádlo je hladké a většinou bezešvé, takže není vidět pod žádným oblečením. Kalhotky jsou hladké a mají klasický střih, jsou velmi elastické a přitom... Celý popis

Koupit za 1 100 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Představujeme Vám novinku od PrimaDonna Twist Poupoupidou. Stahovací  program využije každá žena, která potřebuje ubrat nějaké ty centimetry nebo jen vyhladit a zpevnit tělo do šatů či topu. Poupoupidou je z prodyšného materiálu, který oceníte v letních dnech. Poupoupidou je důkazem, že i stahovací a formující prádlo může být žensky svůdné a sexy. Prádlo je hladké a většinou bezešvé, takže není vidět pod žádným oblečením.
Kalhotky jsou hladké a mají klasický střih, jsou velmi elastické a přitom pevné, skvěle zpevní a vytvarují zadeček. Na boku je decentní výšivka.
Zobrazit více

Parametry

Druh prádla kalhotky
Značka Prima Donna
Materiál 80 % polyamid 15 % elastan 5 % bavlna
Barva černá