Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Příslušenství pro malé spotřebiče  >  Ecomaster

Příslušenství pro malé spotřebiče Ecomaster

Výrobci:

Braun  •  OEM  •  Hq  •  Hyundai  •  Sencor  •  Worwo  •  Zelmer  •  iRobot  •  Hoover  •  Jolly
Nalezeno:    144 produktů

Podobné fráze:

EcoMaster 0003 - Hrdlo drtiče

Hrdlo drtiče, tzv. E-Z (easy) Mount. Jeden ze dvou systémů (druhý je 3-Bolt Mount) pro uchycení drtiče odpadu k výpusti dřezu. Hrdlo je celoplastové, na horní pohledové části je nalisován nerezový plech. Zajišťuje se jedinou maticí o vnitřním průměru 84mm. Používán na drtičích EcoMaster, EcoMaster Plus, Waste King, Bone Crusher, Sinkmaster, Waste Maid apod. Pro průměr dřezové výpusti 90mm - naprostá většina moderních dřezů. Maximální tloušťka dna dřezu 15mm. Pro silnější dřezy použijte Mosazné hrdlo.

Více informací
od 508 Kč
Koupit nejlevněji

EcoMaster Bezdrátový spínač

Sada pro bezdrátové spínaní obsahuje: - dálkový spínač/ ovladač (včetně 1ks baterie A23) - dálkový přijímač Alternativní variantou pro spínaní drtiče bez nutnosti vytvoření otvoru pro spínací tlačítko je použití kompletu dálkového bezdrátového spínače/ ovladače. Odpadá nutnost dodatečného přivádění el. instalace a lze jej umístit prakticky kdekoliv, aniž by došlo k porušení bezpečnostních předpisů. Poznámka: Potisk papírového obalu a samotná konstrukce spínače se může lišit od ilustrační fotografie.

Více informací
od 787 Kč
Koupit nejlevněji

EcoMaster Servisní nástroj

Drtiče EcoMaster se sice zasekávají zřídka, ale někdy přece. Příčinou je obvykle tvrdý předmět, který spadl do přístroje jako například lžička nebo kovový uzávěr od láhve. Zaseknutí může zapříčinit také drcení menších kostí anebo pecek z ovoce. Tyto odpady sice drtič obvykle podrtí bez problémů, ale může se stát, že v drtiči zůstane úlomek a to hlavně při nedostatečném propláchnutí a brzkém vypnutí drtiče. Při příštím drcení se úlomek zasekne mezi drtící talíř a drtící prstenec a motor se neroztočí, pouze dutě hučí. Po chvíli se obvykle vypne tepelná pojistka. Pro tyto případy je určen náš servisní nástroj. Stačí jej jednoduše zasunout do drtiče (předtím ještě vyjměte gumovou manžetu) a pootočit talířem proti směru hodinových ručiček. Obvykle stačí jen pár milimetrů. Pokud potom drtič za...

Více informací
od 666 Kč
Koupit nejlevněji

EcoMaster Trubkový sifon 6/4" x 40 pro drtič

Sifon je pachovou uzávěrou mezi odtokem dřezu a kanalizací. Instalace sifonu je nutná u všech drtičů. V některých případech se dá při instalaci drtiče použít i stávající sifon, (pokud byl již instalován), ale zpravidla je nutné použít sifon nový, který splňuje veškeré požadavky pro instalaci - funkčnost, variabilita a shodné stoupání závitů matic s odpadovým kolenem drtiče.

Více informací
od 216 Kč
Koupit nejlevněji

EcoMaster 0001 - Zátka s funkcí sítka Evo3

Dvoupolohová zátka s funkcí sítka. V zatlačené poloze funguje jako zátka. Stačí povytáhnout a funguje jako sítko a zabrání nechtěnému podrcení lžiček, gumiček, mikrotenových sáčků apod.

Více informací
od 581 Kč
Koupit nejlevněji

EcoMaster 0003B - Hrdlo drtiče prodloužené komplet (83mm)

Prodloužené hrdlo pro instalaci drtiče do atypických dřezů nebo keramických dřezů se zabudovaným přepadem. Celková délka: 83mm Pro dřezy s tloušťkou dna až 25 mm.

Více informací
od 1 162 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: