Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Šperky  >  Přívěsky

Přívěsky

Výrobci:

Tribal  •  Čistín  •  Morellato  •  Danfil  •  OEM  •  Marre  •  Oliver Weber  •  Oliver  •  Zero Collection  •  Miss Sixty
Nalezeno:    193 produktů

Podobné fráze:

magicke privesky  •  partnerske privesky  •  plysove privesky  •  privesky cislice  •  privesky koule  •  pulmesic privesky  •  privesky beruska  •  privesky motorka  •  privesky retizky  •  privesky drops  •  privesky kovove  • 

BM Jewellery Náhrdelník s přívěskem ve znamení zvěrokruhu S394050

Náhrdelník s přívěskem ve znamení zvěrokruhu - Lev S394050 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Stylový unisex náhrdelník, řetízek je složený z menších ok, přívěsek ve znamení zvěrokruhu Lev, rozměry přívěsku: 2,4 x 1,7 cm (v x š), ozdobte se šperkem, který rozhodně nikdo nepřehlédne. Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná Váha: 9,6 g Délka: 45 cm Zapínání: karabinka Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

BM Jewellery Přívěsek anděl z chirurgické oceli S601080

Přívěsek anděl zlatý z chirurgické oceli S601080 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru sedícího zlatého anděla , rozměry: 3,6 x 1,9 cm (v x š) Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: zlatá Váha: 11,4 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Morellato Drops Owl CZ288

Přívěsek Morellato z kolekce DROPS. Přívěsek je vyroben z chirurgické oceli v bílém provedení v lesklé povrchové úpravě. Přívěsek z řady Drops Symbols je osázen krystaly. K přívěsku nabízíme široký výběr náramků, řetízků, ale i hodinek z kolekce Drops, s kterými je možné tento šperk kombinovat. Další výběr korálků a příslušenství naleznete v kategorii DROPS. Podrobná specifikace produktu viz. níže.

Více informací
od 392 Kč
Koupit nejlevněji

Swarovski přívěsek 34162.3

Popis Stříbrný přívěsek s křišťálovými srdíčky Balení: průhledná krabička ZDARMA Uvedená cena je bez řetízku * Barva: aqua * Materiál: stříbro rhodium 925/1000 * Tvar: srdce

Více informací
od 598 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Dámský přívěsek křídlo se zirkony z chirurgické oceli

Dámský přívěsek křídlo gold se zirkony z chirurgické oceli CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Romantický přívěsek z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru KŘÍDLA, rozměry přívěsku: 2 x 5,4 cm (š x v) podtrhněte svoji ženskost ve velkém stylu. Parametry Materiál: chirurgická ocel, zirkon Povrchová úprava: lesk, pozlacení Barva: zlatá Váha: 9,6 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Dámský přívěsek srdce se zirkony z chirurgické oceli

Dámský přívěsek srdce se zirkony pink z chirurgické oceli CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Romantický přívěsek z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru srdce, rozměry přívěsku: 2,6 x 2,6 cm (š x v) podtrhněte svoji ženskost ve velkém stylu. Parametry Materiál: chirurgická ocel, zirkon Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná, růžová Váha: 4,9 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek anděl z chirurgické oceli S306100

Přívěsek anděl z chirurgické oceli S306100 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru anděla zdobeného černým krystalem, rozměry: 5,1 x 4,6 cm (v x š) Parametry Materiál: chirurgická ocel, krystal Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná, černá Váha: 13 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek andílek z chirurgické oceli S327040

Přívěsek andílek z chirurgické oceli S327040 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru andělíčka, rozměry: 3 x 2,3 cm (v x š ) Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná Váha: 5,6 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek ještěrka z chirurgické oceli S307070

Přívěsek ještěrka z chirurgické oceli S307070 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru ještěrky , rozměry: 5 x 2 cm (v x š) Parametry Materiál: chirurgická ocel, krystal Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná, černá Váha: 9,5 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek křížek s krystaly z chirurgické oceli S197080

Přívěsek křížek s krystaly z chirurgické oceli S197080 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru křížku s krystaly, rozměry přívěsku: 3,6 x 2,3 cm (d x š) Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: ocelová Váha: 7,9 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

BM Jewellery Dámský přívěsek srdce Valentýn z chirurgické oceli S545030

Dámský přívěsek srdce 2,7 x 2,5 cm Valentýn z chirurgické oceli S545030 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Romantický přívěsek z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru srdce, rozměry přívěsku: 2,7 x 2,5 cm (š x v) podtrhněte svoji ženskost ve velkém stylu. Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná Váha: 6 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

BM Jewellery Dámský přívěsek vážka se zirkony z chirurgické oceli S66065

Dámský přívěsek vážka se zirkony z chirurgické oceli S66065 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Romantický přívěsek z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru vážky je osazen šesti čirými zirkony, rozměry přívěsku: 4,4 x 3,5 cm (š x v) podtrhněte svoji ženskost ve velkém stylu. Parametry Materiál: chirurgická ocel, zirkon Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná Váha: 4,9 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

BM Jewellery Dámský přívěsek zirkonová lebka z chirurgické oceli S484200

Pánský přívěsek z chirurgické oceli velká lebka S80100 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěsek ve tvaru 3D lebky poseté zirkony, rozměry přívěsku: šířka 3 cm, délka 6 cm Parametry Materiál: chirurgická ocel, zirkon Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná Váha: 48 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

BM Jewellery Náhrdelník s přívěskem ve znamení zvěrokruhu S388050

Náhrdelník s přívěskem ve znamení zvěrokruhu - Beran S388050 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Stylový unisex náhrdelník, řetízek je složený z menších ok, přívěsek ve znamení zvěrokruhu Beran, rozměry přívěsku: 2,4 x 1,7 cm (v x š), ozdobte se šperkem, který rozhodně nikdo nepřehlédne. Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná Váha: 9,6 g Délka: 45 cm Zapínání: karabinka Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

BM Jewellery Přívěsek andělská křídla se zirkony z chirurgické oceli S338095

Přívěsek andělská křídla se zirkony z chirurgické oceli S338095 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný dámský přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru andělských křídel je zdoben zirkony, rozměry: 3,9 x 3 cm (v x š ) Parametry Materiál: chirurgická ocel, zirkon Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná Váha: 14,5 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

BM Jewellery Přívěsek kotva s kormidlem z chirurgické oceli S623070

Přívěsek kotva s kormidlem z chirurgické oceli S623070 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, rozměry přívěsku: 4,4 x 3,1 x 0,46 cm (v x š x tl.) Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná Váha: 11,6 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

BM Jewellery Přívěsek křížek z chirurgické oceli S535015

Přívěsek křížek zlatý z chirurgické oceli S535015 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, rozměry přívěsku: 2,4 x 1,3 cm (v x š) Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: zlatá Váha: 0,7 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 225 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE KŘÍŽEK 1496

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK KŘÍŽEK * Krásný jednoduchý křížek vysoce leštěný. Vysokého lesku v klenotech je dosaženo dodatečnou prací klenotníka použitím vhodného leštícího nástroje. Leštění je cennou výhodou. Vzhledem k tomu, že stříbrný povrch je uzavřen, okysličuje se pomaleji a nemění barvu. Kromě toho poskytuje jedinečný Flash efekt.  * Křížek znamená lásku, víru, naději a život věčný. Křížek má velkou schopnost přeměňovat zápornou energii na pozitivní a přivolávat dobré skutky. Je symbolem vyváženosti a posiluje odvahu. Přivolává lásku, dobro a naději. * Ke každému zakoupenému šperku obdržíte dárkovou krabičku ZDARMA. Nicméně, pokud toužíte po atypické krabičce, můžete si ji zakoupit přímo ZDE. * Všechny stříbrné šperky máme skladem a zásilky odesíláme nejpozději do 1 pracovního dne. ...

Více informací
od 470 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Dámský přívěsek srdce se zirkony z chirurgické oceli S58160

Dámský přívěsek srdce se zirkony z chirurgické oceli S58160 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Romantický přívěsek z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru 3D srdce je z jedné půlky zdobený nespočtem čirých zirkonů, rozměry přívěsku: 3,0 x 2,5 cm (š x v) podtrhněte svoji ženskost ve velkém stylu. Parametry Materiál: chirurgická ocel, zirkon Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná Váha: 7,4 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 429 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Dámský přívěsek srdce se zirkony z chirurgické oceli S64120

Dámský přívěsek srdce se zirkony z chirurgické oceli S64120 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Romantický přívěsek z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru srdce je zdobený nespočtem čirých zirkonů, rozměry přívěsku: 3,0 x 2,5 cm (š x v) podtrhněte svoji ženskost ve velkém stylu. Parametry Materiál: chirurgická ocel, zirkon Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná Váha: 10,9 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 419 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Dámský přívěsek z chirurgické oceli s krystalem Aurora

Dámský přívěsek z chirurgické oceli s krystalem Aurora CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Romantický přívěsek z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru obdelníku je osazen jedním větším čirým krystalem a nespočtem malých krystalů po obvodu, rozměry přívěsku: 1,4 x 1,6 cm (š x v) podtrhněte svoji ženskost ve velkém stylu. Parametry Materiál: chirurgická ocel, krystaly Povrchová úprava: lesk Barva: ocelová Váha: 2,8 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete....

Více informací
od 419 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Dvojpřívěsek FOREVER z chirurgické oceli S63120

Dvojpřívěsek FOREVER z chirurgické oceli S63120 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Romantický unisex přívěsek z kvalitní ušlechtilé oceli, dvojpřívěšek ve tvaru dvou půlek srdcí s romantickým nápisem FOREVER pro vás a vašeho partnera, nebo kamarádku, Rozměry dvojpřívěsku: 3,1 x 2,6 cm (š x v) podtrhněte svoji ženskost ve velkém stylu. Parametry Materiál: chirurgická ocel, zirkon Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná Váha dvojpřívěsku: 8 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete....

Více informací
od 419 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Ocelový přívěsek psí známka - LIVE TO RIDE S196080

Ocelový přívěsek psí známka - LIVE TO RIDE S196080 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru psí známky s nápisem LIVE TO RIDE, rozměry přívěsku: 4,4 x 2,9 cm (d x š) Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: ocelová Váha: 28,1 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek andělská křídla z chirurgické oceli S326080

Přívěsek andělská křídla z chirurgické oceli S326080 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru andělských křídel, rozměry: 2,9 x 2,7 cm (v x š ) Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná Váha: 7,7 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek boxerská rukavice z chirurgické oceli S321070

Přívěsek boxerská rukavice z chirurgické oceli S321070 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěsek ve tvaru boxerské rukavice, rozměry: 3,5 x 1,9 cm (v x š ) Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná Váha: 19,5 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek ČESKÝ LEV z chirurgické oceli S304115

Přívěsek ČESKÝ LEV z chirurgické oceli S304115 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný oboustranný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru Českého lva, rozměry: 5 x 3,6 cm (v x š) Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná, černá Váha: 14,5 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek had z chirurgické oceli S310140

Přívěsek had z chirurgické oceli S310140 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru černého hada zdobí krystaly, rozměry: 5,7 x 3 cm (v x š) Parametry Materiál: chirurgická ocel, krystal Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná, černá Váha: 15 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek hadí zub z chirurgické oceli S198080

Přívěsek hadí zub z chirurgické oceli S198080 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru křížku s krystaly, rozměry přívěsku: 3,9 x 1,2 cm (d x š) Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: ocelová Váha: 16,4 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek HARLEY-DAVIDSON s lebkou z chirurgické oceli S335120

Přívěsek HARLEY-DAVIDSON s lebkou z chirurgické oceli S335120 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru HARLEY-DAVIDSON s lebkou, rozměry: 4,2 x 3,4 cm (v x š) Parametry Materiál: chirurgická ocel, zirkon Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná, černá Váha: 20 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek HARLEY-DAVIDSON z chirurgické oceli S312120

Přívěsek HARLEY-DAVIDSON z chirurgické oceli S312120 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru HARLEY-DAVIDSON, rozměry: 4,7 x 3,1 cm (v x š) Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná, černá Váha: 20 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek HARLEY-DAVIDSON z chirurgické oceli S313130

Přívěsek HARLEY-DAVIDSON z chirurgické oceli S313130 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru HARLEY-DAVIDSON, rozměry: 5,1 x 3,1 cm (v x š) Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná, černá, zlatá Váha: 16,5 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 429 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek HOUSLOVÝ KLÍČ se zirkony z chirurgické oceli S309095

Přívěsek HOUSLOVÝ KLÍČ se zirkony z chirurgické oceli S309095 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru houslového klíče je zdoben zirkony, rozměry: 3,7 x 1,3 cm (v x š) Parametry Materiál: chirurgická ocel, krystal Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná, černá Váha: 4,3 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek HOUSLOVÝ KLÍČ z chirurgické oceli S308065

Přívěsek HOUSLOVÝ KLÍČ z chirurgické oceli S308065 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru houslového klíče, rozměry: 3,6 x 1,3 cm (v x š) Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná Váha: 4,8 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek keltský kříž z chirurgické oceli S195080

Přívěsek keltský kříž z chirurgické oceli S195080 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru keltského kříže, rozměry přívěsku: 3,3 x 3,3 cm Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: ocelová Váha: 18,2 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek kříž s nápisy z chirurgické oceli S258080

Přívěsek kříž s nápisy z chirurgické oceli S258080 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný pánský přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru kříže s nápisy, rozměry přívěsku: 5,1 x 8,2 cm (š x d) Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: ocelová Váha: 28,5 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 379 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek kříž se zirkony z chirurgické oceli S325070

Přívěsek kříž gold se zirkony z chirurgické oceli S325070 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru kříže je zdoben zirkony, rozměry přívěsku: 5,3 x 3,2 cm (d x š) Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: zlatá Váha: 11,6 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

BEMI Design Přívěsek křížek z chirurgické oceli S334050

Přívěsek křížek gold z chirurgické oceli S334050 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Jedinečný unisex přívěsek, z kvalitní ušlechtilé oceli, rozměry přívěsku: 4,7 x 2,8 cm (v x š) Parametry Materiál: chirurgická ocel Povrchová úprava: lesk Barva: zlatá Váha: 6,1 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

BM Jewellery Dámský přívěsek s keramikou a zirkony RING S582130

Dámský přívěsek s keramikou a zirkony RING silver S582130 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Romantický přívěsek z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru dvou kruhů, jeden keramický, druhý posetý zirkony, rozměry přívěsku: 2,7 cm (⌀) podtrhněte svoji ženskost ve velkém stylu. Parametry Materiál: chirurgická ocel, keramika, zirkon Povrchová úprava: lesk Barva: stříbrná, bílá Váha: 9,3 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

BM Jewellery Dámský přívěsek s keramikou a zirkony RING S619160

Dámský přívěsek s keramikou a zirkony RING rose gold S619160 CHIRURGICKÁ OCEL vyniká dlouhou životností. Šperky z ní jsou nejen krásné, ale také cenově dostupné. Chirurgická ocel je velmi oblíbená především pro její vlastnosti: ♦ Barevná stálost ♦ Vysoká tvrdost ♦ Odolnost vůči korozi Romantický přívěsek z kvalitní ušlechtilé oceli, přívěšek ve tvaru dvou kruhů, jeden keramický, druhý posetý zirkony, rozměry přívěsku: 2,7 cm (⌀) podtrhněte svoji ženskost ve velkém stylu. Parametry Materiál: chirurgická ocel, keramika, zirkon Povrchová úprava: lesk Barva: růžové zlato, černá Váha: 9,3 g Šperk je dodáván včetně dárkové krabičky ZDARMA! Fotografie jsou reálné, zobrazují přesně to, co kupujete.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

privesky kovove  •  privesky bizuterie  •  privesky kvalitni  •  privesky morellato  •  privesky nuzky  •  privesky oboustranne  •  privesky panske  •  privesky pratelstvi  •  privesky srdicko  •  privesky zvirata  •  samostatne privesky  •  sklenene privesky  •  sportovni privesky  •  srdicko privesky  •  stribr privesky  •  privesky letadla  •  privesky ametyst  •  privesky latkove  •  privesky sklo  •  privesky l  •