Prkénko z akácie - 2 XinZuo

96 %
(9 hodnocení)

Prkénko na krájení z akáciového dřeva Kvalitní prkénko XinZuo na krájení z akáciového dřeva. Povrch prkénka je velmi jemný a šetrný k ostří kuchyňských nožů. Na první pohled vás zaujme svou krásnou texturou. Kvalitní konstrukce prkénka z jednotlivých kusů dřeva zajišťuje jeho pevnost a odolnosti proti opotřebení. Snadné čištění a dokonale hladký povrch Každé prkénko prochází unikátním více procesovým leštěním, po kterém je povrch velmi hladký, včetně jeho hran. Přírodní povrch umožňuje jeho snadné... Celý popis

Popis

Prkénko na krájení z akáciového dřeva

Kvalitní prkénko XinZuo na krájení z akáciového dřeva. Povrch prkénka je velmi jemný a šetrný k ostří kuchyňských nožů. Na první pohled vás zaujme svou krásnou texturou. Kvalitní konstrukce prkénka z jednotlivých kusů dřeva zajišťuje jeho pevnost a odolnosti proti opotřebení.

Snadné čištění a dokonale hladký povrch

Každé prkénko prochází unikátním více procesovým leštěním, po kterém je povrch velmi hladký, včetně jeho hran. Přírodní povrch umožňuje jeho snadné čištění. Prkénko dosahuje tloušťky desky 2,6 cm z vysoce kvalitního dřeva, které se jen tak nepoškodí. Technika spojování jednotlivých částí akáciového dřeva vytváří jedinečnou texturu desky. 

Prkénko nabízí velmi velkou plochu pro krájení surovin s rozměry 40 cm x 28,5 cm. Váha přibližně 1,8kg zajišťuje jeho dokonalou stabilitu na pracovní kuchyňské desce.  Barva a vzhled prkénka se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby z jiného kusu akáciového dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

Promyšlenost prkénka do posledního detailu podtrhují vnitřní rukojeti pro jeho snadné přenášení.

Pro vysokou přilnavost prkénka na pracovní desku kuchyňské linky je vybaveno nožičkami, odolnými před působením vlhkosti.

Jak se starat o dřevěné produkty XinZuo

Prkénko umývejte pouze vlhkým hadříkem a nechte proschnout ve svislé poloze. Prkénko můžete ošetřovat rostlinným olejem a tak prodloužit jeho životnost a lesk. Prkénko nemyjte v myčce na nádobí. Prkénko může měnit barvu a může docházet k menším prasklinkám, tyto "vady" nejsou důvodem k reklamaci.

Rozměry a parametry dřevěného prkénka XinZuo

Krájecí prkénko XinZuo

Značka:
XinZuo

Materiál:
Akácie

Typ prkénka:
Dřevěné

Rozměry:
40x28,5x2,6cm

Váha:
přibližně 1,8kg

Místo výroby:
Yangjiang Čína
Zobrazit více

Parametry

Výrobce XinZuo