Prkénko z akácie XinZuo

100 %
(7 hodnocení)

Prkénko na krájení z akácie Kvalitní prkénko na krájení z akáciového dřeva je 100% přírodní. Povrch prkénka je napuštěný přírodním olejem a má antibakteriální účinky. Díky přírodnímu materiálu je dostatečně ohleduplné na ostří Vašich nožů XinZuo. Propracováno do posledního detailu Prkénko je provedeno v propracovaném designu a je šetrné k ostří nože, téměř bez tupení ostří. Prkénko je vybaveno odtokovou drážkou a z druhé strany odkládací plochou s prohloubením. Díky tomu se Vám bude zelenina,... Celý popis

Koupit za 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Prkénko na krájení z akácie

Kvalitní prkénko na krájení z akáciového dřeva je 100% přírodní. Povrch prkénka je napuštěný přírodním olejem a má antibakteriální účinky. Díky přírodnímu materiálu je dostatečně ohleduplné na ostří Vašich nožů XinZuo.

Propracováno do posledního detailu

Prkénko je provedeno v propracovaném designu a je šetrné k ostří nože, téměř bez tupení ostří. Prkénko je vybaveno odtokovou drážkou a z druhé strany odkládací plochou s prohloubením. Díky tomu se Vám bude zelenina, ovoce, maso nebo ryby připravovat snadněji.

Dokonalé zpracování všech detailů, již nebudete chtít krájet na ničem jiném.

Jak se starat o dřevěné produkty XinZuo

Prkénko umývejte pouze vlhkým hadříkem a nechte proschnout ve svislé poloze. Prkénko můžete ošetřovat rostlinným olejem a tak prodloužit jeho životnost a lesk. Prkénko nemyjte v myčce na nádobí. Prkénko může měnit barvu a může docházet k menším prasklinkám, tyto "vady" nejsou důvodem k reklamaci.

Rozměry a parametry prkénka XinZuo

Krájecí prkénko XinZuo

Značka:
Xinzuo

Materiál:
Akácie

Typ prkénka:
Dřevěný

Rozměry:
40.8x30.8x3.8cm

Váha:
2.58kg

Místo výroby:
Yangjiang Čína
Zobrazit více

Parametry

Výrobce XinZuo