Prodloužení podprsenky 35 mm dvouřadé tělové. Materiál: polyester, kov. Šíře: 35 mm. Délka: 6 cm. Barva: tělová.   Prodlužující díl k podprsence se vám bude hodit, pokud máte malý obvod a chcete si ho prodloužit. Díl je opatřený kovovými háčky, které jsou do prodloužení všité ve 3 řadách po 1,2 cm. V každé řadě jsou vždy dva háčky, které jsou od sebe vzdáleny 17 mm (měřeno od středu háčků) Díky prodlužujícímu dílu můžete podprsenku povolit po obvodu hrudníku až o 2,5 - 3 cm.   Kamenný obchod... Celý popis

Koupit za 22 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Prodloužení podprsenky 35 mm dvouřadé tělové. Materiál: polyester, kov. Šíře: 35 mm. Délka: 6 cm. Barva: tělová.   Prodlužující díl k podprsence se vám bude hodit, pokud máte malý obvod a chcete si ho prodloužit. Díl je opatřený kovovými háčky, které jsou do prodloužení všité ve 3 řadách po 1,2 cm. V každé řadě jsou vždy dva háčky, které jsou od sebe vzdáleny 17 mm (měřeno od středu háčků) Díky prodlužujícímu dílu můžete podprsenku povolit po obvodu hrudníku až o 2,5 - 3 cm.  

Kamenný obchod

KDE SE HÁČKOVÁNÍ STÁVÁ UMĚNÍM Nechte si poradit: Prohlédněte a osahejte si vámi vybrané materiály. S výběrem nebo s vašimi projekty vám rádi poradíme.   Prohlédněte si zboží zblízka: Na prodejně nemáme celý sortiment, jako na eshopu, ale online objednávku si zde můžete osobně vyzvednout, popř. zde lze zboží vyměnit, nebo vrátit.  Jak se k nám dostanete: Pokud přijedete autem, lze před prodejnou pohodlně zaparkovat. Pokud budete cestovat MHD, zastávka vlaku i autobusu je kousek od obchodu. 

Více informací o prodejně >
Zobrazit více