Rouška na obličej s gumičkou je vysoce účinná antibakteriální pomůcka. Chirurgická maska je vybavena integrovanou plastickou výztuží - umožní dokonalé anatomické tvarování v oblasti nosu.  Střih rouška je přizpůsoben dataily obličeje - dostatečně překrývá všechny potřebné části obličeje, které musí zůstat chráněny. Rouška se upevňuje na obličej pomocí stahovacích gumiček, díky čemuž dobře přilne k obličeji. Jednorázové rouška je hypoalergenní a odolné vůči povrchovým nečistotám.  Jednorázová rouška... Celý popis

Koupit za 580 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Rouška na obličej s gumičkou je vysoce účinná antibakteriální pomůcka. Chirurgická maska je vybavena integrovanou plastickou výztuží - umožní dokonalé anatomické tvarování v oblasti nosu. 
Střih rouška je přizpůsoben dataily obličeje - dostatečně překrývá všechny potřebné části obličeje, které musí zůstat chráněny.
Rouška se upevňuje na obličej pomocí stahovacích gumiček, díky čemuž dobře přilne k obličeji.

Jednorázové rouška je hypoalergenní a odolné vůči povrchovým nečistotám. 
Jednorázová rouška na obličej s gumičkou, 50 ks. Zabraňuje šíření infekce. Doporučená délka nošení jednoho rouška je 8 hodin.
Jednorázová rouška na obličej s gumičkou má 4 vrstvy. 4 - vrstvé chirurgické rouška Vás chrání na 95% před viry, 80% před bakteriemi, pylem či prachem. Vysoce účinná antibakteriální chirurgická maska má vyztužené šití a 4 vrstvy, které Vás chrání na 95%.
 
Norma: ISO13485
 
- účinnost filtrace ≥ 95%
- hypoalergenní rouška
- pohodlné nošení
Certifikát k chirurgickému roušku
Cena je za 50 kusů
Z HYGIENICKÝCH DŮVODŮ NENÍ MOŽNÉ TOTO ZBOŽÍ VRÁTIT.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ProfiGaráž
Jednorázové ano