Cat-Gato škrabadlo Kilimandjaro 234 - 274 cm Škrabadla plní mnoho užitečných funkcí, které vaší kočce přinesou mnoho pozitivních vlivů na její tělo a mysl. Kočky si na škrabadle obrušují drápky a škrábáním relaxují, uvolňují se a protahují.  Dopřejte své kočce doplněk, kterým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Kilimandjaro 234 - 274 cm je praktické a kombinované. Plní hned 4 funkce - spodní část slouží jako pelech, dva sloupce slouží k obrušování drápků, horní část slouží jako odpočívadlo... Celý popis

Koupit za 4 779 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Cat-Gato škrabadlo Kilimandjaro 234 - 274 cm

Škrabadla plní mnoho užitečných funkcí, které vaší kočce přinesou mnoho pozitivních vlivů na její tělo a mysl. Kočky si na škrabadle obrušují drápky a škrábáním relaxují, uvolňují se a protahují. 

Dopřejte své kočce doplněk, kterým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Kilimandjaro 234 - 274 cm je praktické a kombinované. Plní hned 4 funkce - spodní část slouží jako pelech, dva sloupce slouží k obrušování drápků, horní část slouží jako odpočívadlo nebo rozhledna a je doplněna o hrací funkce. Škrabadlo Kilimandjaro je důmyslným hracím centrem pro uspokojení kočičích potřeb. Hracími prvky jsou lano, tunel a míček. Důmyslné a propracované škrabadlo plní funkci rozmanitosti jejich využitím ke skákání, lenošení nebo rozhledu. Ideální pro kočky všech velikostí. Atraktivní a pohodlné pro kočičí odpočinek či hravou náladu. Škrabadlo je vyrobeno z odolných materiálů a je stabilní. Vhodně pro více koček v domácnosti. 

- Prolézačky, tunely, pelech, závěsné hračky

- Vhodně pro více koček

- Vysoké a interaktivní provedení 

- Mnoho prvků uspokojí náročné uživatele

Velikost škrabadla: 129x70x234-274 cm

Barva: béžová a hnědá

Materiál: sisal a plyš

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cat Gato
Výška 274 cm
Barva hnědá
Typ výrobku škrabadla