Švédská značka PROMASK se od začátku zaměřila na udržení nejvyšší kvality a nejlepší funkce pro dosažení maximálního výkonu. Nyní konečně nadešel den, kdy uvádíme na trh zcela nový produkt v našem brankářském konceptu. Nové brankářské rukavice vám jako brankáři pomohou udělat rozdílný „ještě jeden zákrok“. Rozhodující zákrok je často rozdílem mezi výhrou a prohrou a my z vás chceme udělat hrdinu! Představujeme naši kouzelnou řadu CATALYZT. Rukavice nejvyšší kvality, které posunou vaši brankařskou... Celý popis

Koupit za 1 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Švédská značka PROMASK se od začátku zaměřila na udržení nejvyšší kvality a nejlepší funkce pro dosažení maximálního výkonu. Nyní konečně nadešel den, kdy uvádíme na trh zcela nový produkt v našem brankářském konceptu. Nové brankářské rukavice vám jako brankáři pomohou udělat rozdílný „ještě jeden zákrok“. Rozhodující zákrok je často rozdílem mezi výhrou a prohrou a my z vás chceme udělat hrdinu! Představujeme naši kouzelnou řadu CATALYZT.
Rukavice nejvyšší kvality, které posunou vaši brankařskou hru na vyšší úroveň. Rukavice je vyrobena z 5 různých materiálů a 3 různých technik šití, což znamená, že nyní můžeme nabídnout ty nejextrémnější brankářské rukavice na trhu! Každý materiál je pečlivě vybrán tak, aby maximalizoval výkon v dlouhých zápasech a trénincích.
Rukavice se dodávají s přibalenou kapsou Probag s funkcí zipu, aby se zachovala životnost rukavic - úložný prostor pro rukavice mezi tréninky a zápasy.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PROMASK