Získejte to nejlepší z obou světů s naší smíšenou parukou! Tato dokonalá kombinace pravých vlasů a našeho kvalitního syntetického vlákna Vám zpříjemní každodenní nošení Vaší oblíbené paruky a nabídne výhody obou materiálů najednou! Smíšené paruky jsou krokem vpřed v nošení paruk. Naše kombinace nabízí silnější, odolnější a všestrannější paruku pro každou událost. Lehkost a pružnost pravých vlasů - Paruka Vám propůjčí dokonalý a přirozený vzhled bez nadměrného zatěžování hlavy. Nenáročná na úpravu... Celý popis

Koupit za 2 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Získejte to nejlepší z obou světů s naší smíšenou parukou!

Tato dokonalá kombinace pravých vlasů a našeho kvalitního syntetického vlákna Vám zpříjemní každodenní nošení Vaší oblíbené paruky a nabídne výhody obou materiálů najednou! Smíšené paruky jsou krokem vpřed v nošení paruk. Naše kombinace nabízí silnější, odolnější a všestrannější paruku pro každou událost.

Lehkost a pružnost pravých vlasů

- Paruka Vám propůjčí dokonalý a přirozený vzhled bez nadměrného zatěžování hlavy.

Nenáročná na úpravu a údržbu

- Oproti parukám z pravých vlasů není potřeba smíšenou paruku upravovat před kažým použítím. Díky kombinaci se syntetickými vlákny, které jsou známy pro jejich skvělé držení tvaru, Vám styl vydrží několik nošení!

Minimální cuchání a jemnost

- Díky kombinaci syntetických vláken s pravými vlasy je cuchání vlasů minimalizováno. Paruka je jemnější na dotek oproti parukám pouze ze syntetického vlákna.

Zářivá barva, která nevybledne

- Vlasy jsou barevně stálé a velmi dobře drží tvar střihu. Vlasové produkty jsou zvláště vhodné pro každodenní nošení.

Aplikace

KROK 1: Nasazení síťové čepičky - vlasy si zčešte a stáhněte pomocí čepičky.
KROK 2: Nasaďte si paruku a zarovnejte ji na střed, upravte část paruky kolem uší, aby Vám správně seděla.
KROK 3: Pomocí řemínku ze spodní části paruky paruku upevněte, čímž zajistíte, že paruka zůstane na svém místě po celou dobu nošení.
Velikost
Z výběru velikosti paruky nemusíte mít žádné obavy. Velikost je nastavitelná od S (small) přes M (medium) až po L (large). Nastavíte si ji jednoduše pomocí řemínku a háčku, který je umístěn z vnitřní strany paruky.
Údržba
Na tuto paruku můžete používat šampóny určené pro mytí paruk z umělého vlákna. Vlasy je možno česat a upravovat použitím běžným laků na vlasy. Vlákna se netřepí, necuchají a působí přirozeně. Možnost tepelné úpravy do teploty 130 °C.
Vlastnosti

Délka - viz obrázky
Materiál - 50% pravé vlasy, 50% kvalitní syntetické vlákno
Odstín - prošedivělá
Využití - univerzální
Velikost - univerzální

Součástí paruky

- síťka pro stažení vlasů před nasazením paruky
- řemínek a háčky pro nastaveni velikosti paruky
- síťka pro uschování paruky
- návod k údržbě paruky

Smíšené paruky jsou levnější alternativou paruk z pravých vlasů bez ubrání na kvalitě! Ve srovnání s parukami z čistě pravých vlasů vyžadují tyto smíšené paruky méně péče a mají dlouhou životnost.

 Prohlédněte si naši řadu paruk se směsí pravých vlasů a vyberte si svou oblíbenou!
Zobrazit více

Parametry

Délka krátké