Plastový truhlík v tmavě šedé barvě S433 antracit Rozměry: délka 51,4cm, šířka 19,2cm, výška 18,6cm Objem: 17L Květináč věrně imituje ratanový výplet. Funkční, estetický a lehce exotický doplněk na terasy, letní zahrádky kaváren a restaurací nebo jako výzdoba stylových interiérů. Součástí sady je i zavlažovací systém. Masivní plast Obsahuje samozavlažovací systém včetně ukazatele hladiny vody. Květináč je vhodný pro celoroční venkovní i vnitřní použití. Na posledních fotografiích je srovnání... Celý popis

Koupit za 165 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Plastový truhlík v tmavě šedé barvě S433 antracit

Rozměry: délka 51,4cm, šířka 19,2cm, výška 18,6cm

Objem: 17L

Květináč věrně imituje ratanový výplet. Funkční, estetický a lehce exotický doplněk na terasy, letní zahrádky kaváren a restaurací nebo jako výzdoba stylových interiérů. Součástí sady je i zavlažovací systém.

Masivní plast

Obsahuje samozavlažovací systém včetně ukazatele hladiny vody.

Květináč je vhodný pro celoroční venkovní i vnitřní použití.

Na posledních fotografiích je srovnání truhlíku DRTC500 s DRTC600. Parapet je 13cm široký. Na takto široký parapet je truhlík DRTC600 již velký. I DRTC500 musí být fixován, u osazení např. převislých petůnií se převrhne. Lze fixovat i způsobem, kdy se do truhlíku pomalu vyvrtá dirka, protáhne se se drátek, uvnitř se zauzlí a zvenku se udělá očko, protáhne se silnější provázek a ten se dál protáhne přes otevřené okno. Okno se zavře a z vnitřní strany se provázkem protáhne např. tužka. Může se to udělat na dvou místech, ale u dřev. květináče mi stačí 1x dirka a spolehlivě truhlík drží na parapetu. Dirku udělejte nad úrovní zavl. syst., at vám pak voda nevytéká.

Držáky na truhlíky jsou vhodné v případě zavěšení na balkon, zábradlí šířky 5,7-7cm, viz. foto.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Prosperplast
Hloubka 51.4 cm
Materiál plastové
Objem 17 l
Výška 18.6 cm
Šířka 19.2 cm
Samozavlažovací ano
Hmotnost 0.9 kg
Nerezové ne
Barva antracitové
Typ truhlík
Venkovní ano
Tvar obdélníkové
Balkonové ano
Zobrazit více parametrů