Sud na dešťovou vodu Aquacan svým vzhledem navazuje na ušlechtilý styl starověkého Řecka. Aquacan je tak nejen vysoce praktickou, ale i velmi elegantní nádrží, která bude zdobit Vaši zahradu. Pod horním víkem je umístěn vklad pro květiny a tak můžete mít nádobu osazenou Vaši oblíbenou květinou. Dostanete tak dva produkty v jednom. Sud je vybaven dvěma místy pro napojení na okapy a dvěma otvory se závitem pro připevnění výpustného kohoutku nebo zahradní hadice. Můžete použít i podstavec pro navýšení... Celý popis

Koupit za 2 565 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sud na dešťovou vodu Aquacan svým vzhledem navazuje na ušlechtilý styl starověkého Řecka. Aquacan je tak nejen vysoce praktickou, ale i velmi elegantní nádrží, která bude zdobit Vaši zahradu. Pod horním víkem je umístěn vklad pro květiny a tak můžete mít nádobu osazenou Vaši oblíbenou květinou. Dostanete tak dva produkty v jednom.
Sud je vybaven dvěma místy pro napojení na okapy a dvěma otvory se závitem pro připevnění výpustného kohoutku nebo zahradní hadice. Můžete použít i podstavec pro navýšení sudu. Vyrobeno z robustního a odolného plastu. Dostupný ve 3 barevných variantách.

Vrchní víko může sloužit, jako podmiska pod květináč.

Kohoutek není součástí balení (můžete koupit zde).

Technické parametry:

Délka: 820 mm.
Šířka: 760 mm.
Výška: 1260 mm.
Objem: 440 l
Barva: antracit
Hmotnost: 8,5 kg
2 výpustné otvory se závitem (vrchní otvor pro kohoutek s možností plnění konve, spodní pro připojení zahradní hadice)

Vyrobeno v EU.
Záruka: 24 měsíců
Dodací lhůta: 1 do 2 pracovních dnů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Prosperplast
Objem 440 l
Materiál plastové
Barva černé