Sud Waterform Aquacan díky svému krásnému designu, který vám připomene obrovskou vázu či starověkou amforu, vhodně doplní každý kout vaší zahrady. Víko chrání obsah sudu před nečistotami, jako je listí ze stromů, pyl a prach. Pod ním se nachází květináč. Zasadíte si do něj svou oblíbenou rostlinu. Květina ve víku promění sud v nádhernou zahradní dekoraci. Hlavní přednosti - Možnost připojení svodu okapu - Lze přidat kohoutek nebo spojku na zahradní hadici - Krásný design připomínající starověkou... Celý popis

Koupit za 2 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sud Waterform Aquacan díky svému krásnému designu, který vám připomene obrovskou vázu či starověkou amforu, vhodně doplní každý kout vaší zahrady. Víko chrání obsah sudu před nečistotami, jako je listí ze stromů, pyl a prach. Pod ním se nachází květináč. Zasadíte si do něj svou oblíbenou rostlinu. Květina ve víku promění sud v nádhernou zahradní dekoraci.
Hlavní přednosti

- Možnost připojení svodu okapu
- Lze přidat kohoutek nebo spojku na zahradní hadici
- Krásný design připomínající starověkou amforu
Jednoduché zalévání květin
Chcete použít kohoutek nebo spojku k zahradní hadici? Na sudu najdete 2 otvory se závitem, ke kterým toto příslušenství namontujete. Výšku pro zapojení kohoutku zvolíte podle vašich potřeb tak, abyste pohodlně napustili vodu do konve. Umístěte sud k okapu a připojte spojku k jeho svodu, abyste lépe zachytili dešťovou vodu. Tu využijete například k zalévání záhonů či trávníku.

Poznámka: Příslušenství (kohoutky, hadice) je nutné dokoupit. Není součástí balení.
Specifikace

- Značka: Waterform
- Model: AQUACAN
- Určení: sud
Parametry

- Označení: ICAN440
- Objem: 440 l
- Barva: cihla
- Hmotnost: 8,5 kg
- Rozměry (š x v x h): 82 x 126 x 76 cm
Obsah balení
- 1x sud Waterform AQUACAN cihla 440l
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Prosperplast
Objem 440 l
Materiál plastové
Barva červené