Sud Waterform Tower Stone se díky svému krásnému dekorativnímu designu hodí i k domům a zahradám s moderní architekturou. Motiv na přední straně sudu totiž napodobuje strukturu kamene v neutrální barvě. Horní kryt chrání obsah sudu před nečistotami, jako je listí ze stromů, pyl a prach. Hlavní přednosti - Možnost připojení svodu okapu - Lze přidat kohoutek nebo spojku na zahradní hadici - Moderní design – struktura kamene Snadné zalévání Na sudu najdete celkem 4 místa, pomocí kterých ho propojíte... Celý popis

Koupit za 2 379 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sud Waterform Tower Stone se díky svému krásnému dekorativnímu designu hodí i k domům a zahradám s moderní architekturou. Motiv na přední straně sudu totiž napodobuje strukturu kamene v neutrální barvě. Horní kryt chrání obsah sudu před nečistotami, jako je listí ze stromů, pyl a prach.

Hlavní přednosti

- Možnost připojení svodu okapu

- Lze přidat kohoutek nebo spojku na zahradní hadici

- Moderní design – struktura kamene

Snadné zalévání

Na sudu najdete celkem 4 místa, pomocí kterých ho propojíte se svodem okapu. Snadno tak zachytíte dešťovou vodu a využijete ji pro zalévání záhonů na zahradě. Pořídili jste si kohoutek nebo spojku na zahradní hadici a chcete je k sudu přimontovat? Dva otvory se závitem vám umožní toto praktické příslušenství využít. 

Specifikace

- Značka: Waterform

- Model: TOWER STONE

- Určení: sud na dešťovou vodu

Parametry

- Označení: IDTST350

- Objem: 350 l

- Barva: antracit

- Hmotnost: 17 kg

- Rozměry (š x v x h): 57,5 x 180 x 38,4 cm

Obsah balení

- 1x sud Waterform TOWER STONE 350 l
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Prosperplast
Objem 350 l
Materiál plastové
Barva černé