Sud Waterform Tower Stone se díky svému krásnému dekorativnímu designu hodí i k domům a zahradám s moderní architekturou. Motiv na přední straně sudu totiž napodobuje strukturu kamene v neutrální barvě. Horní kryt chrání obsah sudu před nečistotami, jako je listí ze stromů, pyl a prach. Hlavní přednosti - Možnost připojení svodu okapu - Lze přidat kohoutek nebo spojku na zahradní hadici - Moderní design – struktura kamene Snadné zalévání Na sudu najdete celkem 4 místa, pomocí kterých ho... Celý popis

Koupit za 3 388 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sud Waterform Tower Stone se díky svému krásnému dekorativnímu designu hodí i k domům a zahradám s moderní architekturou. Motiv na přední straně sudu totiž napodobuje strukturu kamene v neutrální barvě. Horní kryt chrání obsah sudu před nečistotami, jako je listí ze stromů, pyl a prach.
Hlavní přednosti

- Možnost připojení svodu okapu
- Lze přidat kohoutek nebo spojku na zahradní hadici
- Moderní design – struktura kamene
Snadné zalévání
Na sudu najdete celkem 4 místa, pomocí kterých ho propojíte se svodem okapu. Snadno tak zachytíte dešťovou vodu a využijete ji pro zalévání záhonů na zahradě. Pořídili jste si kohoutek nebo spojku na zahradní hadici a chcete je k sudu přimontovat? Dva otvory se závitem vám umožní toto praktické příslušenství využít.
Specifikace

- Značka: Waterform
- Model: TOWER STONE
- Určení: sud na dešťovou vodu
Parametry

- Označení: IDTST500
- Objem: 500 l
- Barva: antracit
- Hmotnost: 17,2 kg
- Rozměry (š x v x h): 77,5 x 130 x 58,3 cm
Obsah balení
- 1x sud Waterform TOWER STONE 500 l
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Prosperplast
Objem 500 l
Materiál plastové
S kohoutkem ne
Barva antracitové
Imitace dřeva ne
Tvar hranaté
Skládací ne
Zobrazit více parametrů