Sud WOODCAN v černé a tmavě hnědé barvě o objemu 265 litrů slouží k zachycování dešťové vody na zahradě a připojuje se pomocí příslušenství k okapovému svodu. Vzhled sudu je inspirován tradičními dřevěnými sudy a tím příjemně doplní okolí domu či chaty. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který je odolný proti slunečnímu záření, mrazu a povětrnosti. V horní části je otvor s víkem a v dolní části naleznete otvory pro připojení kohoutku nebo hadice. Můžete použít i podstavec BASECAN nebo BASECAN... Celý popis

Koupit za 1 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sud WOODCAN v černé a tmavě hnědé barvě o objemu 265 litrů slouží k zachycování dešťové vody na zahradě a připojuje se pomocí příslušenství k okapovému svodu. Vzhled sudu je inspirován tradičními dřevěnými sudy a tím příjemně doplní okolí domu či chaty.

Je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který je odolný proti slunečnímu záření, mrazu a povětrnosti. V horní části je otvor s víkem a v dolní části naleznete otvory pro připojení kohoutku nebo hadice. Můžete použít i podstavec BASECAN nebo BASECAN 2 pro navýšení sudu.

Sud je dodáván bez příslušenství, je potřeba k němu vždy dokoupit připojovací hadici k okapovému svodu, filtr dešťové vody, vypouštěcí kohoutek, případně další příslušenství k vypouštění vody nebo k propojení více sudů.

Příslušenství k zakoupení:

Možnost 1: 

Možnost 1 je ideální pro ty, kteří nemají rádi vybírání součástek a chtějí provést velmi rychlý nákup. Zakupte kompletní sadu pro přívod/odvod vody, která již obsahuje potřebné komponenty. K sadě pro přívod/odvod vody si můžete přikoupit také sadu k propojení dvou sudů a podstavec.

- kompletní sada pro přívod/odvod vody ze sudu - ICANSET 7,

- sada k propojení dvou sudů - ICANSET 8,

- podstavec  - BASECAN 1 nebo BASECAN 2 podle velikosti.

Možnost 2: 

Pokud si chcete jednotlivé příslušenství vybrat, možnost 2 je přímo pro vás. Vyberte si kohoutek, připojovací hadici, filtr a sadu k vypouštění vody podle vašich preferencí. K těmto součástem si můžete případně dokoupit sadu k propojení dvou sudů.

- kohoutek TAP, CANTAP 1 nebo CANTAP 2, (zkontrolujte si, zda níže vypsané položky neobsahují již kohoutek na vypouštění vody),

- připojovací set k okapu - ICANSET 6 (hadice Ø 2 cm), ICANSET 1 (hadice Ø 3,5 cm) nebo set bez hadice - ICANSET3 (set, který obsahuje i kohoutek pro vypouštění vody),

- filtr dešťové vody - vnitřní filtr IFILWS nebo vnější filtr IFILZ,

- sada k vypouštění vody ze sudu - ICANSET 4 (s kohoutkem, bez zahradní hadice), ICANSET 5 (s kohoutkem a se zahradní hadicí),

- sada k propojení dvou sudů - ICANSET 8,

- podstavec  - BASECAN1 nebo BASECAN 2 podle velikosti.

Zahradní sud WOODCAN - 265 l:

- šířka: 64,8 cm,

- výška: 112,8 cm,

- hloubka: 64,8 cm,

- objem: 265 l.

O značce WATERFORM:

V nabídce značky WATERFORM najdete sudy na dešťovou vodu s optimální kapacitou, v různých barvách a stylech. Každý z nich je vyroben z velmi odolného materiálu, který chrání vodu před znečištěním. Mezi produkty, které nabízí, najdete také příslušenství, jako kohoutky, stojany, propojky a filtry, které pomáhají k snadnému shromažďování a následného využívání dešťové vody.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Prosperplast
Objem 265 l
Materiál plastové
S kohoutkem ano
Barva hnědé
Imitace dřeva ano
Tvar kulaté
Skládací ne
Zobrazit více parametrů