Dětské barefoot bačkůrky od slovenského výrobce Protetika. Bačkůrky jsou vyrobené s ohledem na dětskou anatomii nožiček, aby chodidlům nebránily v přirozeném pohybu a podporovaly jejich vývoj. Jsou použité atestované přírodní materiály zabezpečují zdravotní nezávadnost obuvi. Zapínání na suchý zip, bačkůrky se dobře obouvají a je možné páskem utáhnout na nožičce. Bačkůrky jsou velmi lehké a flexibilní. vhodné pro normální až lehce širší nožky anatomický tvar špičky měkký opatek pata a špička v... Celý popis

Koupit za 809 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dětské barefoot bačkůrky od slovenského výrobce Protetika. Bačkůrky jsou vyrobené s ohledem na dětskou anatomii nožiček, aby chodidlům nebránily v přirozeném pohybu a podporovaly jejich vývoj. Jsou použité atestované přírodní materiály zabezpečují zdravotní nezávadnost obuvi.
Zapínání na suchý zip, bačkůrky se dobře obouvají a je možné páskem utáhnout na nožičce. Bačkůrky jsou velmi lehké a flexibilní.

vhodné pro normální až lehce širší nožky
anatomický tvar špičky
měkký opatek
pata a špička v jedné rovině
flexibilní gumová podrážka

Materiál – textil / guma
Velikost.... Délky stélky22 ….. cca 14,2 cm23 ….. cca 14,9 cm24 ..... cca 15,6 cm25 ….. cca 16,3 cm26 ..... cca 16,9 cm27 ….. cca 17,6 cm28 ..... cca 18,2 cm29 ….. cca 18,9 cm30 ..... cca 19,6 cm31 ..... cca 20,2 cm32 ..... cca 21,0 cm33 ..... cca 21,6 cm34 ..... cca 22,2 cm35 ..... cca 22,9 cm
Rozměry považujte za orientační. Snažíme se zboží přeměřit co nejlépe, ale každý měří trochu jinou technikou a pak ani výsledky nejsou úplně stejné. Vnitřní rozměry i rozměry vložek se mohou u jednotlivých párů lišit.
Velikost obuvi vybírejte dle délky nožičky a uvedených rozměrů v tabulce. Doporučený nadměrek je 5 - 10 mm. Jak změřit nožičku - najdete zde.
Údržba obuvi: Otřít vlhkým hadříkem. Obuv nepromáčejte, neperte a nesušte u zdrojů tepla. Přípravky pro ošetření obuvi najdete zde. Obuv nepromáčejte, neperte a nesušte u zdrojů tepla. 
Zobrazit více

Parametry

Značka Protetika
Barva modrá
Zapínání na suchý zip
Určení chlapecké
Barefoot ano
Materiál textilie