Pur DuoPower Apple prostředek na nádobí 450ml Pur DuoPower Apple prostředek na nádobí 450ml Nový Pur Duo Power s úžasnou vůní jalbka vám zpříjemní proces mytí nádobí! V jeho složení se nacházejí biokatalyzátory (enzymy), které přináší novou dimenzi mycí síly. Tyto aktivní enzymy nepracují jen na povrchu, ale pronikají do zaschlých zbytků jídel a narušují jejich strukturu. Díky tomu dochází bez nutnosti drhnutí k odstranění i velmi odolných usazenin, jako jsou zaschlé těstoviny, přichycená rýže či... Celý popis

Koupit za 39 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pur DuoPower Apple prostředek na nádobí 450ml
Pur DuoPower Apple prostředek na nádobí 450ml
Nový Pur Duo Power s úžasnou vůní jalbka vám zpříjemní proces mytí nádobí! V jeho složení se nacházejí biokatalyzátory (enzymy), které přináší novou dimenzi mycí síly. Tyto aktivní enzymy nepracují jen na povrchu, ale pronikají do zaschlých zbytků jídel a narušují jejich strukturu. Díky tomu dochází bez nutnosti drhnutí k odstranění i velmi odolných usazenin, jako jsou zaschlé těstoviny, přichycená rýže či připečené brambory. Mytí nádobí už pro vás nebude noční můrou!
POUŽITÍ:
2-3 kapky/5l vody; pro odmočení: 1,5 čajové lžičky/1l vody.
 
NÁŠ TIP:

Umyté sklenice s použitím tohoto prostředku PUR oschnou bez jediné kapky, pokud je dáme otvorem směrem dolů na utěrku. Takto nevzniknou žádné skvrny na skle!

Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.
Složení

5-15% aniontové povrchově aktivní látky
<5% amfoterní povrchově aktivní látky
Parfém
2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol
Methylchloroisothiazolonone
Methylisothiazolinone
Enzymy
Zobrazit více

Parametry

Značka Pur
Objem 450 ml
Výrobce Henkel