Maximálně věrohodný povrch Patovací koberec Pure 2 Improve Putting Mat poskytuje nejvyšší kvalitu tréninku na maximálně věrohodném povrchu, který napodobuje výšku trávy na skutečném greenu. Díky tomu výrazně zlepšíte svůj cit pro vzdálenost a směr hry.     Cílové body Možnost hrát na speciálně označené body Vám umožní praktikovat pat za přesně stejných podmínek jako při předchozím úderu. To Vám pomůže napravit Vaše chyby, protože se budete moci soustředit na správné zahrání na zvolené konkrétní... Celý popis

Koupit za 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Maximálně věrohodný povrch
Patovací koberec Pure 2 Improve Putting Mat poskytuje nejvyšší kvalitu tréninku na maximálně věrohodném povrchu, který napodobuje výšku trávy na skutečném greenu. Díky tomu výrazně zlepšíte svůj cit pro vzdálenost a směr hry.
 

 
Cílové body
Možnost hrát na speciálně označené body Vám umožní praktikovat pat za přesně stejných podmínek jako při předchozím úderu. To Vám pomůže napravit Vaše chyby, protože se budete moci soustředit na správné zahrání na zvolené konkrétní místo.
Zóny pro patování
Patovací koberec má 7 zón se speciálními bílými tečkami pro trénink na přesně určená místa. Tečky mají různý úhel ve vztahu k jamce pro zdokonalení tréninku.
Pro trénink venku i doma
Díky tomu, že podložku můžete snadno srolovat a přesunout, budete moci trénovat doma i venku. Podložka zabírá málo místa a můžete si ji vzít kamkoliv s sebou na chatu, do práce i na dovolenou.
Vysoká kvalita
Koberec je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a napodobuje výšku trávy 3-4mm na skutečném greenu. Těžší gumová spodní část je pevná a poskytuje vynikající stabilitu, takže hra je velmi realistická.
Impozantní rozměry
Koberec 3 metry dlouhý a 65 cm široký umožní trénink patů na značné vzdálenosti a s úhlem ve vztahu k jamce.
 

vhodný pro všechny úrovně golfistů
velmi pěkný a zábavný trénink např. i s vašimi přáteli 
umělá tráva napodobuje výšku trávy na skutečném greenu 3-4mm
vhodný doplňkem je cvičná patovací jamka info zde
rozměr 65X300 cm
lze prát při 30°C
možnosti délek 3 metry a 5 metrů zde

 
Naší vizí v Pure2Improve je pomáhát golfistům na všech úrovních s cílem zlepšit jejich výkonnost a postupným zdokonalováním umožnit větší prožitek ze hry.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pure 2 Improve