JEDNORÁZOVÁ ABSORPČNÍ HYGIENICKÁ PODLOŽKA x 100 60x90 cm + SÁČKY NA PSA HOVINKA x 30 - UNIVERZÁLNÍ - hygienické vložky jsou spolehlivé a dokonale vyhovující pro výcvik zvířat . Oni pracují u štěňat a starších nemocných psů . Hygienické podložky lze použít nejen pro psy, ale i kočky a dokonce i králíky. - TAŠKY V CENĚ - sada obsahuje rolovací tašky. K dispozici jsou 2 role. Každá role obsahuje 15 kusů pevných, odolných sáčků. Tašky jsou nenahraditelné při venčení vašeho mazlíčka . - ABSORBENT... Celý popis

Koupit za 781 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

JEDNORÁZOVÁ ABSORPČNÍ HYGIENICKÁ PODLOŽKA x 100 60x90 cm + SÁČKY NA PSA HOVINKA x 30

- UNIVERZÁLNÍ - hygienické vložky jsou spolehlivé a dokonale vyhovující pro výcvik zvířat . Oni pracují u štěňat a starších nemocných psů . Hygienické podložky lze použít nejen pro psy, ale i kočky a dokonce i králíky.

- TAŠKY V CENĚ - sada obsahuje rolovací tašky. K dispozici jsou 2 role. Každá role obsahuje 15 kusů pevných, odolných sáčků. Tašky jsou nenahraditelné při venčení vašeho mazlíčka .

- ABSORBENT I VODĚODOLNÝ - podložky mají vrstvu odolnou proti vlhkosti, takže ohrádka zůstává vždy suchá. Zadní strana má 4 utěsněné okraje, které poskytují ochranu proti úniku. Reliéfní vzor na vnitřní straně rohože ji činí savější , tekutina stéká po každém okapu, což ji činí savější. Absorbují až 350 ml tekutiny najednou.

- UŽITEČNÉ - hygienické podložky pro zvířata se hodí i při cestování nebo změně prostředí. Lze je použít v autě, hotelech nebo na jiných místech, kde pes potřebuje něco vyřídit, ale přístup do venkovního prostoru je omezený.

- SPECIFIKACE - barva: modrá / bílá; materiál: netkaná textilie, buničina, litá fólie, makromolekula; sáčky (PE 100 %); rozměry podložky: 60 x 90 cm, rozměry tašky: 30 x 22 cm; rozměry balení: 57 x 40 x 19 cm; hmotnost setu v balení: 6,5 kg.

SPECIFIKACE SADA:

- barva: modrá / bílá
- materiál: netkaná textilie, buničina, makročásticová litá fólie
- sáčky (PE 100%)
- rozměry podložky: 60 x 90 cm
- rozměry tašky: 30 x 22 cm
- rozměry balení: 57 x 40 x 19 cm
- hmotnost setu v balení: 6,5 kg

SET OBSAHUJE

- 100 základů
- 2 role sáčků (30 ks.)

Extrémně savé hygienické podložky, zajišťující vysokou těsnost a vodotěsnost. Jednorázové podložky jsou ideální pro ochranu podlah a postelí v domácnostech, stejně jako obložení kotců pro zvířata a bedýnek. Jsou měkké, nedelaminují se a výjimečně rychle a důkladně absorbují vlhkost a poskytují tak nejlepší ochranu.
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 6.5 kg
Typ podložky
Výrobce ISO