Kde jsem:     >  Katalog

1208 10 rj 45 8

Nalezeno:    45 produktů


Qnap QNAP QSW-1208-8C (QSW-1208-8C)

Qnap QNAP QSW-1208-8C (QSW-1208-8C)

10GbE Switch: QSW-1208-8C Váš první 10GbE switch QNAP QSW-1208-8C je nemenežovatelný přepínač s 12 porty pro 10GbE, který vám umožňuje okamžitě vylepšit vaše síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Model QSW-1208-8C podporuje normy 10GBASE-T a NBASE-T, díky čemuž můžete využívat vyšší síťové rychlosti se stávajícími kabely kat. 5e a 6a. K dispozici jsou SFP+ porty (optické vlákno) a RJ-45 porty (měď) s 8 kombinovanými porty pro uspokojení řady síťových potřeb. Model QSW-1208-8C odpovídá normě IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet, EEE) a je zároveň energeticky úsporný. Model QSW-1208-8C nabízí vysoký výkon, nízkou latenci a vynikající funkce, a je tudíž ideální volbou pro vylepšení vaší domácí či podnikové sítě na podporu připojení 10GbE. Model QSW-1208-8C je kompatibilní s t...

Více informací
od 12 999 Kč Koupit nejlevněji
Crono CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45

Crono CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45

Spolehlivý 8 portový přepínač CQpoint CQ-C108. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje ve standardu IEEE 802.3x a nabízí LED indikaci stavu jednotlivých portů. Porty: - 8 portů 10/100 Mb/s - typ RJ-45 - plná podpora funkcí Auto MDI/MDIX Standardy: - podpora standardu IEEE 802.3x pro plný duplex a protitlak v režimu polovičního duplexu Funkce: - podpora funkcí auto-learning a auto-aging pro MAC adresy Rychlost přenostu dat: - Ethernet: 10 Mb/s (poloviční duplex), 20 Mb/s (plný duplex) - Fast Ethernet: 100 Mb/s (poloviční duplex), 200 Mb/s (plný duplex) Podporované typy médií: - 10BASE-T: kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (maximálně 100 m) - 100BASE-Tx: kabel UTP kategorie 5, 5e (maximálně 100 m) Ostatní: - Plastové ...

Více informací
od 199 Kč Koupit nejlevněji
Datacom DATACOM Konektor RJ45 UTP 8p8c Cat6 lanko 100ks

Datacom DATACOM Konektor RJ45 UTP 8p8c Cat6 lanko 100ks

Konektor 8p8c - RJ45 - cat.6 lanko 100ks

Více informací
od 636 Kč Koupit nejlevněji
DATACOM Plug STP CAT6 8p8c- RJ45 drát - 100 pack

DATACOM Plug STP CAT6 8p8c- RJ45 drát - 100 pack

STP stíněný konektor RJ45 (8p8c) pro zakončení kabelů strukturované kabeláže typu drát, skládaný. Balení obsahuje 100 ks. Provedení pro: drát (solid) Kategorie: CAT.6 Stínění: ano

Více informací
od 842 Kč Koupit nejlevněji
UNIVIEW TECHNOLOGIES Switch NSW2010-24T2GC-POE-IN / 24x 100Mbps RJ-45/ 2x RJ-45/SFP/ 8.8Gbps/ 6.55Mpps/ PoE 802.3at/af

UNIVIEW TECHNOLOGIES Switch NSW2010-24T2GC-POE-IN / 24x 100Mbps RJ-45/ 2x RJ-45/SFP/ 8.8Gbps/ 6.55Mpps/ PoE 802.3at/af

Uniview NSW2010-24T2GC-PoE-IN PoE+ přepínač, 24 x 100 Mbps RJ-45 s injektory PoE+ 802.3af/at, dva combo porty SFP/RJ-45, napájecí výkon až 370 W (30 W/port). LED indikace využití PoE portů, DIP switch pro přepnutí Default/VLAN/Extend módu, mechanismy pro úsporu příkonu podle IEEE 802.3az. Switch disponuje manuálním přepínačem režimů: Default (normal) - switch napájí zařízení na vzdálenost max. 100 m a všechny porty komunikují mezi sebou. VLAN - porty jsou logicky odděleny jeden od druhého, v tomto režimu lze předejít nechtěným broadcast bouřím. Extend - switch napájí zařízení až na 250 m se sníženou propustností a porty jsou logicky odděleny. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Porty: 24 x 100 Mbps RJ-45, 2 x combo port SFP/RJ-45 Kapacita switche: 8,8 Gbps Rychlost směrování: 6,55 ...

Více informací
od 12 256 Kč Koupit nejlevněji
QNAP managovatelný switch QSW-M2108R-2C (8x 2,5GbE RJ45 a 2x kombo 10GbE SFP+/RJ-45, malá šířka)

QNAP managovatelný switch QSW-M2108R-2C (8x 2,5GbE RJ45 a 2x kombo 10GbE SFP+/RJ-45, malá šířka)

Základní, webově řízený switch 10GbE a 2,5GbE úrovně 2 pro zavádění sítí v malých a středních podnicích; vhodný k instalaci do racku. Rozhraní: 2 x kombinované porty 10GbE SFP+/RJ45, 8 x 2,5GbE (RJ45), RJ45 (konzole). Obsahuje interní zdroj. Vhodné k instalaci do racku (poloviční šířka).

Více informací
od 12 593 Kč Koupit nejlevněji
OEM Konektor RJ45 drát 5e stíněný,pack(100ks)

OEM Konektor RJ45 drát 5e stíněný,pack(100ks)

Konektor RJ45 STP (stíněný) Cat5e 8p8c 100 ks, pro drát

Více informací
od 585 Kč Koupit nejlevněji
OEM DATACOM DATACOM Konektor RJ45 STP Cat5e 8p8c 100 ks, pro licnu 4155

OEM DATACOM DATACOM Konektor RJ45 STP Cat5e 8p8c 100 ks, pro licnu 4155

Konektor RJ45(8p8c) pro zakončení kabelů strukturované kabeláže. * Balení obsahuje 100ks. * Provedení: lanko (stranded) * Category: cat.5e * Stínění (shielded): ano

Více informací
od 585 Kč Koupit nejlevněji
UNIVIEW TECHNOLOGIES Switch NSW2010-16T2GC-POE-IN / 16x 100Mbps RJ-45/ 2x RJ-45/SFP/ 7.2Gbps/ 5.36Mpps/ PoE 802.3at/af

UNIVIEW TECHNOLOGIES Switch NSW2010-16T2GC-POE-IN / 16x 100Mbps RJ-45/ 2x RJ-45/SFP/ 7.2Gbps/ 5.36Mpps/ PoE 802.3at/af

Uniview NSW2010-16T2GC-POE-IN PoE+ přepínač, 16 x 100 Mbps RJ-45 s injektory PoE+ 802.3af/at, dva combo porty SFP/RJ-45, napájecí výkon až 250 W (30 W/port). LED indikace využití PoE portů, DIP switch pro přepnutí Default/VLAN/Extend módu, mechanismy pro úsporu příkonu podle IEEE 802.3az. Switch disponuje manuálním přepínačem režimů: Default (normal) - switch napájí zařízení na vzdálenost max. 100 m a všechny porty komunikují mezi sebou. VLAN - porty jsou logicky odděleny jeden od druhého, v tomto režimu lze předejít nechtěným broadcast bouřím. Extend - switch napájí zařízení až na 250 m se sníženou propustností a porty jsou logicky odděleny. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Porty: 16 x 100 Mbps RJ-45, 2 x combo port SFP/RJ-45 Kapacita switche: 7,2 Gbps Rychlost směrování: 5,3...

Více informací
od 10 195 Kč Koupit nejlevněji
QNAP QSW-M408-4C (8x1GbE,4x10GbE RJ45/SFP+)

QNAP QSW-M408-4C (8x1GbE,4x10GbE RJ45/SFP+)

QNAP QSW-M408S-4C Základní, 10GbE webově managovatelný L2 switch pro zavádění sítí v malých a středních podnicích Zařízení QSW-M408-4C je webově managovatelný L2 switch vybavený čtyřmi kombinovanými porty 10GbE SFP+/RJ45 a osmi porty Gigabit. Zařízení QSW-M408-4C podporuje přepínání a správu sítě úrovně 2 (L2) prostřednictvím uživatelsky vstřícného webového rozhraní, nabízí flexibilní nasazení v hybridních vysokorychlostních síťových prostředích a poskytuje řešení pro správu sítě na základní úrovni, které zvládnou používat i ti, kdo nepatří mezi profesionály v oboru IT. Zařízení QSW-M408-4C je kompatibilní s technologiemi 10GbE a NBASE-T, které podporují až pěti rychlostí (10G / 5G / 2,5G / 1G / 100M) pro zajištění vyšších přenosových rychlostí pomocí stávajících kabelů Cat 5e a 6a. D...

Více informací
od 9 892 Kč Koupit nejlevněji
Equip RJ45 Y-Adapter, stíněný,equip 2x

Equip RJ45 Y-Adapter, stíněný,equip 2x

Yealink SIP-T31 SIP telefon SIP-T31 je módní a uživatelsky přátelský základní IP telefon. Má velký grafický displej 132x64 pixelů s podsvícením, který zaručuje snadnější přístup k mnohem více vizuálním informacím na první pohled. SIP-T31 nabízí podporu pro dvou VoIP účtú, dva 10/100 Mb/s síťové porty a umožňuje až 5cestnou lokální konferenci. Zahrnuje i podporu EHS35 pro bezdrátové náhlavní soupravy Yealink. Stojan byl navržen speciálně pro efektivní práci a umožňuje nastavení telefonu do dvou úhlů a jeho montáž na stěnu.. Celá řada T3 je vybavena výkonným čipem a má silnější výpočetní schopnosti a vylepšené funkce, což zajišťuje vyšší produktivitu a plynulejší uživatelský zážitek. Díky vysokému výkonu je řada T3 schopna rozšířit více služeb pro různé firemní požadavky. Řada Yeal...

Více informací
od 337 Kč Koupit nejlevněji
TENDA TEF1109DT - 9x RJ45 (8x 10/100 Mb/s + 1x Gigabit Uplink) Switch, Fanless-bez ventilátorů, VLAN

TENDA TEF1109DT - 9x RJ45 (8x 10/100 Mb/s + 1x Gigabit Uplink) Switch, Fanless-bez ventilátorů, VLAN

Tenda TEF1109DT je 9ti portový ethernet desktop switch (8x 10/100 Mb/s + 1x 10/100/1000 Mb/s Uplink). Auto MDI/MDIX. VLAN zapnutí/vypnutí mimo Uplink. Propustnost 3,6Gb/s. Max spotřeba 5 Watt. Ochran

Více informací
od 509 Kč Koupit nejlevněji
QNAP QSW-M2108-2C (8x1GbE,2x10GbE RJ45/SFP+)

QNAP QSW-M2108-2C (8x1GbE,2x10GbE RJ45/SFP+)

8x1GbE, 2x10GbE RJ45/SFP+</br></br><h1>QNAP QSW-M2108-2C</h1> <h2>Základní, webově řízený switch 10GbE a 2,5GbE úrovně 2 pro zavádění sítí v malých a středních podnicích</h2> <p>Zařízení QSW-M2108-2C je webově řízený přepínač úrovně 2 se dvěma kombinovanými porty 10GbE SFP+/RJ45 a osmi porty 2,5 Gigabit. Zařízení QSW-M2108-2C podporuje přepínání a správu sítě úrovně 2 (L2) prostřednictvím uživatelsky vstřícného webového rozhraní, nabízí flexibilní nasazení v hybridních vysokorychlostních síťových prostředích a poskytuje řešení pro správu sítě na základní úrovni, které zvládnou používat i ti, kdo nepatří mezi profesionály v oboru IT. Zařízení QSW-M2108-2C je kompatibilní s technologiemi 10GbE a NBASE-T a podporuje až pět rychlostí (10 G / 5 G / 2,5 G / 1 G / 100 M) pro zajištění vyšších p...

Více informací
od 12 140 Kč Koupit nejlevněji
QNAP switch QSW-308-1C (8x Gigabit port + 3x 10G SFP+ port + 1x 10G RJ-45 kombo port)

QNAP switch QSW-308-1C (8x Gigabit port + 3x 10G SFP+ port + 1x 10G RJ-45 kombo port)

QSW-308-1C Cenově efektivní, základní 10GbE přepínač s 5ti rychlostní sítí 10GBASE-T/ NBASE-T a gigabitovou sítí Odkaz na web výrobce: Funkce Zařízení QSW-308-1C je neřízený přepínač se 3 porty pro 10G SFP+ a 8 porty pro síť Gigabit, který poskytuje tři porty 10GbE SFP+ (s jedním kombinovaným portem 10GbE SFP+/RJ45) a osmi porty Gigabit. Zařízení QSW-308-1C vám umožňuje okamžitý upgrade na hybridní vysokorychlostní síťové prostředí za cenově efektivní hodnotu a je kompatibilní s technologiemi 10GbE a NBASE-T na podporu až pěti rychlostí (10G / 5G / 2,5G / 1G / 100M). Kombinovaný port SFP+ (optika) / RJ45 (měď) také poskytuje vyšší přenosové rychlosti při používání se stávajícími kabely. Vzhledem k stolnímu provedení a tichému provozu zařízení QSW-308-1C dokonale zapadne do d...

Více informací
od 5 948 Kč Koupit nejlevněji
QNAP QSW-M408-2C (8x1GbE,2xSFP+, 2x10GbE RJ45/SFP+)

QNAP QSW-M408-2C (8x1GbE,2xSFP+, 2x10GbE RJ45/SFP+)

8x GbE, 2x SFP+, 2x Combo 10GbE RJ-45/SFP+<br/> Základní, 10GbE webově managovatelný L2 switch pro zavádění sítí v malých a středních podnicích</br></br><h1>QNAP QSW-M408S-2C</h1> <h2>Základní, 10GbE webově managovatelný L2 switch pro zavádění sítí v malých a středních podnicích</h2> <p>Zařízení QSW-M408-2C je webově managovatelný L2 switch vybavený čtyřmi porty 10GbE SFP+ (se dvěma kombinovanými porty 10GbE SFP+/RJ45) a osmi porty Gigabit. Zařízení QSW-M408-2C podporuje přepínání a správu sítě úrovně 2 (L2) prostřednictvím uživatelsky vstřícného webového rozhraní, nabízí flexibilní nasazení v hybridní vysokorychlostní síťové infrastruktuře a je řešením pro správu sítě na základní úrovni i pro ty, kdo nepatří mezi profesionály v oboru IT. Zařízení QSW-M408-2C je kompatibilní s technologie...

Více informací
od 7 947 Kč Koupit nejlevněji
TP-link TP-LINK MC200CM Gigabitový optický konvertor , ( 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex )

TP-link TP-LINK MC200CM Gigabitový optický konvertor , ( 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex )

\nPodporuje rychlost 1 000 Mbit/s v plně duplexním režimu pro FX a 10/100/1000 Mbit/s pro TX\nVyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z\nUmožňuje automatickou konfiguraci vynuceného/automatického

Více informací
od 743 Kč Koupit nejlevněji
QNAP QHora-301W (4C/Qualcom IPQ8072 Hawkeye 2/2x10GbE/4xRJ45/1GBRAM/2xUSB3.0)

QNAP QHora-301W (4C/Qualcom IPQ8072 Hawkeye 2/2x10GbE/4xRJ45/1GBRAM/2xUSB3.0)

Router QHora-301W Wi-Fi 6 SD-WAN router se dvěma porty 10GbE příští generace. Pokud podniky chtějí akceptovat novou normu práce na dálku, musí zavést jak vzdálenou síť VPN, která je rychle přístupná uživatelům na více místech, tak vysokorychlostní lokální řešení pokrývající kabelové a bezdrátové připojení. Zařízení QHora-301W podporuje vysokorychlostní připojení Wi-Fi 6 a 10GbE a zároveň poskytuje SD-WAN VPN podnikové třídy um ožňující zavedení VPN na více pracovištích prostřednictvím cloudu. V kombinaci s příznivou cenou je zařízení QHora-301W solidním základem pro vybudování sítě nové generace. Směrovače příští generace od společnosti QNAP jdou nad rámec pouhého nastavení IP a připojení Wi-Fi, přičemž QHora-301W nabízí univerzální řešení prostřednictvím integrace úžasných nových tech...

Více informací
od 7 239 Kč Koupit nejlevněji
ASUS GX-U1081

ASUS GX-U1081

Praktický stolní přepínač (switch) Asus GX-U1081 (90IG0670-BO3R00). Podpora Auto MDI / MDIX, Auto-Negotiation. Napájení ze sítě, decentní design, tichý provoz. Rozhraní 8× RJ-45 (10 / 100 / 1 000 Mbps).

Více informací
od 869 Kč Koupit nejlevněji
D-Link DGS-1008MP

D-Link DGS-1008MP

Výkonný a spolehlivý 8-portový switch D-Link DGS-1008MP nabízí maximální přenosovou rychlost 16 Gb/s, 4000 MAC adres, podporovanou rychlost 1000 Mb/s, 8 LAN 1000 Mbps portů a celkový počet 8 portů.

Více informací
od 2 995 Kč Koupit nejlevněji
ZyXEL GS2210-8

ZyXEL GS2210-8

Sofistikovaný přepínač vhodný do firemního prostředí, podpora přepínání na L2 vrstvě a PoE napájení (rozpočet až 180 wattů, 8 PoE portů s high power PoE), přepínací kapacita 20 Gbps, zcela tichý provoz (bez aktivního ventilátoru). Rozhraní: 8 x 100/1000 Mbps portů, 2 x gigabitové kombo SFP/RJ-45 porty.

Více informací
od 5 079 Kč Koupit nejlevněji
Cisco SG350-10

Cisco SG350-10

48x10/100/1000, 2x10GbE SFP+/RJ-45, 2xSFP+; Switching capacity: 176 Gbps; Forwarding performance (64-byte packet size): 130.94 Mpps; REFRESH</br></br><h1>Cisco SG350X-48 48-Port Gigabit Stackable Managed Switch REFRESH</h1> <strong>Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto programu jsou nabízena opravená zařízení, případně zařízení z kvartálových rotací. REFRESH zařízení disponují stejnými funkcemi, podporou a zárukou, jako zařízení zcela nová.</strong> <p><strong>Technické specifikace:</strong></p> <table> <tbody> <tr> <td>Počet portů</td> <td>48</td> </tr> <tr> <td>Provedení</td> <td>Rack-mountable, 1 RU</td> </tr> <tr> <td>Porty</td> <td>48 x 10/100/1000 + 2 x 10GbE copper/SFP+ combo + 2 x 10GbE SFP+</td> </tr> <tr> <td>Výkon</td> <td>Switching capacity: 176 Gbp...

Více informací
od 3 836 Kč Koupit nejlevněji
TP-LINK TL-WA860RE

TP-LINK TL-WA860RE

TP-Link TL-WA860RE 300Mbps Wifi N Range Extender OVERVIEW * Range Extender mode boosts wireless signal to previously unreachable or hard-to-wire areas flawlessly * Miniature size and wall-mounted design make it easy to deploy and move flexibly * Extra power socket making sure that no power outlet is going to waste * 2 fixed external antennas provide excellent WiFi coverage and reliability * Easily expand wireless coverage at a push of Range Extender button. SPECIFICATIONS HARDWARE FEATURES Standards and Protocols * IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Interface * 1x 10/100Mbps Ethernet Port (RJ45) Plug Type * EU, UK, US Button * RE (Range Extender) Button, Reset Button Antenna * 2x external Dimensions ( W x D x H ) * 110.0 x 65.8 x 75.2mm Power Consumption * About 3W WIRELES...

Více informací
od 649 Kč Koupit nejlevněji
TP-Link TL-SG108E

TP-Link TL-SG108E

TP-Link TL-SG108E 8x Gigabit Easy Smart Switch OVERVIEW The TL-SG108E 8-Port Gigabit Easy Smart switch is an ideal upgrade from an unmanaged switch, designed for Small and Medium Business networks th

Více informací
od 847 Kč Koupit nejlevněji
TP-Link TL-WA855RE

TP-Link TL-WA855RE

TL-WA855RE je bezdrátový extender se kterým rozšíříte stávající Wi-Fi síť, přesně tam kde jí potřebujete. Extender má dvě externí antény pro rychlejší a spolehlivější pokrytí. TP-Link TL-WA855RE podporuje rychlost bezdrátové sítě až 300Mbps. Rozšiřte vaše současné pokrytí Wi-Fi pro dodání rychlé a spolehlivé drátové a bezdrátové připojitelnosti Externí antény pro rychlejší a spolehlivější Wi-Fi Podporuje mód AP, což vytváří nový Wi-Fi access point Snadno rozšiřte pokrytí Wi-Fi stisknutím Range Extender tlačítka Nastavte rozvrh napájení range extenderu pro šetření energie Aplikace Tether umožňuje snadný vzdálený přístup a ovládání mobilních zařízení Pracuje s jakýmkoli Wi-Fi routerem TECHNICAL SPECS

Více informací
od 499 Kč Koupit nejlevněji
Cisco SG250-10P

Cisco SG250-10P

Inteligentní přepínač Cisco SG250-10P je vybaven 8 Ethernet porty 10/100/1000 (RJ-45) PoE+ s 62W rezervou pro napájení, 2x Gigabit combo porty (60 W) a USB slotem typu A. Podporuje technologie IPv4/IPv6, DAD, ICMP, POE (až 195 W) a řadu dalších včetně ochrany sítě před útokem DoS.

Více informací
od 4 910 Kč Koupit nejlevněji