Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

18 mm bili lamina desky

Nalezeno:    204 produktů


jídelní stůl Nuovo Barva podnože chromová podnož Velikost 120x80 cm Moření Stima Rustikal

NUOVO je jídelní stůl s kovovou podnoží a deskou z lamina. Deska má tvar čtverce nebo obdélníku a odolnou hranu ABS, tloušťka desky je 18 mm. Nabízíme několik odstínů stolové desky, nohy stolu zvolíte chrom nebo v barvě černé. Nohy mají průměr 6 cm a rektifikaci výšky. Stůl je dodáván ve třech velikostech. Rozměry:

Konferenční stolek K132 Klement, VÝPRODEJ

Výprodej ve všech dezénech. Konferenční stůl K132 Klement je vyrobený z lamina tloušťky 18 mm a tloušťka horní desky je 36 mm. Hrany stolku jsou chráněny ABS hranou tloušťky 1 mm. Stolek obsahuje praktickou odkládací poličku. Dezén je na výběr dle aktuální nabídky ze vzorníku. Konferenční stolek dodáváme v demontovaném stavu.

Jídelní rozkládací stůl Bern

Jídelní rozkládací stůl Bern z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Po rozložení stolu získáte obdélníkovou plochu o rozměru 170x70 cm. Podnož jídelního stolu tvoří centrální stolová noha o rozměrech 73x44 cm, kterou moříme a lakujeme do dezénu horní desky (viz varianty produktu). Na roztahovacím dílu je směr let dřeva jiný, než na horní desce. Rozměry: - šířka 110 cm - hloubka 70 cm - výška 75 cm - tloušťka desky 18 mm - šířka po roztažení 170 cm -...

Konferenční stolek K220 Evžen, VÝPRODEJ

Výprodej ve všech skladových barvách z našeho skladu. Konferenční stůl K220 Evžen je vyrobený z lamina tloušťky 18 mm a tloušťka horní desky je 36 mm. Hrany stolku jsou chráněny ABS hranou tloušťky 1 mm. Stolek obsahuje praktickou odkládací poličku. Dezén je na výběr dle aktuální nabídky ze vzorníku. Konferenční stolek dodáváme v demontovaném stavu.

Konferenční stolek K120 Artur, VÝPRODEJ

Výprodej ve všech skladových barvách z našeho skladu. Konferenční stůl K120 Artur je vyrobený z lamina tloušťky 18 mm a tloušťka horní desky je 36 mm. Hrany stolku jsou chráněny ABS hranou tloušťky 1 mm. Stolek obsahuje praktické odkládací poličky a ve spodní části je vybaven kluzáky. Dezén je na výběr dle aktuální nabídky ze vzorníku. Konferenční stolek dodáváme v demontovaném stavu.

Jídelní stůl Barcelona

Jídelní stůl Barcelona z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Nohy stolu z masivního bukového dřeva moříme a lakujeme do dezénu horní desky. Jídelní stůl se zakulacenými rohy nabízíme i v rozkládací variantě (viz varianty produktu). Po rozložení stolu získáte obdélníkovou plochu o rozměru 180x80 cm. Na roztahovacím dílu je směr let dřeva jiný, než na horní desce. Rozměry: - šířka 120 cm - hloubka 80 cm - výška 75 cm - tloušťka desky 18 mm - šířka po...

Jídelní stůl PERU

Jídelní stůl Peru je vyrobený z lamina tloušťky 18 mm a horní deska je z tloušťky 25 mm. Hrany stolku jsou chráněny ABS hranou. Nohy jsou složeny z lamina, jsou tedy uvnitř duté a mají rozměr 10x10 cm. Stůl Peru nabízíme ve skladových barvách dle aktuální nabídky ze vzorníku a na zakázku pak v dezénech na dotaz. Na zakázku lze vyrobit také v individuálních rozměrech. Jídelní stůl Peru je v nabídce bez rozkládací desky a na objednávku také s rozkládací deskou. Stůl Peru dodáváme v demontovan...

Konferenční stolek K142 Kazimír, DS - dub sonoma

Kulatý konferenční stůl na kolečkách K142 Kazimír je vyrobený z lamina tloušťky 18 mm a tlouška horní desky je 36 mm. Hrany stolku jsou chráněny ABS hranou tloušťky 2 mm. Stolek se vyrábí pouze v dezénu dub sonoma. Plastové tubusy jsou v barvě stříbrné. Stolek obsahuje dvě praktické odkládací poličky a ve spodní části je vybaven kolečky s brzdou. Konferenční stolek dodáváme v demontovaném stavu.

Konferenční stolek K101 Kamil, VÝPRODEJ

Výprodej ve všech skladových barvách z našeho skladu. V dezénu dub sonoma poslední kus smontovaný ze vzorkovny. Konferenční stůl K101 Kamil je vyrobený z lamina tloušťky 18 mm a tloušťka horní a spodní desky je 36 mm. Hrany stolku jsou chráněny ABS hranou tloušťky 1 mm. Uvedená cena je za 1 kus (modul). Dezén je na výběr dle aktuální nabídky ze vzorníku. Konferenční stolek dodáváme v demontovaném stavu.