Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

8in1 koule delights s 4ks

Nalezeno:    8 produktů


8in1 Koule Delights S 4ks

<p>Nabídněte Vašemu miláčkovi zvláštní snack - žvýkací balonky 8in1 Delights. S touto patentovanou kombinací kousací kosti, péčí o zuby a odměny v jednom se může Váš pes těšit z okousávání a žvýkání. Tímto je na bázi hry uspokojován přirozený žvýkací pud Vašeho čtyřnohého kamaráda. Tento masový žvýkací balonek je vyroben z nejlepších přísad, bez umělých barviv a dochucovadel. Tato pochoutka má méně než 2% tuku! Jedinečná je také struktura vrstev. V jádru se nachází výborné kuřecí maso, které je obaleno několika vrstvami pevné hovězí kůže a proužky kuřecího masa. Váš pes bude díky vůni a kouskům masa vybízen k dlouhému kousání a nezanechá žádné zbytky! Díky intenzivnímu kousání a žvýkání tohoto balonku je automaticky posilováno čelistní svalstvo a pečováno o zuby i dásně. V tomto balení ob...

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

8in1 koule žvýkací Delights - S, 4ks. (36 g)

Nabídněte Vašemu miláčkovi zvláštní snack - žvýkací balonky 8in1 Delights. S touto patentovanou kombinací kousací kosti, péčí o zuby a odměny v jednom se může Váš pes těšit z okousávání a žvýkání. Tímto je na bázi hry uspokojován přirozený žvýkací pud Vašeho čtyřnohého kamaráda. Tento masový žvýkací balonek je vyroben z nejlepších přísad, bez umělých barviv a dochucovadel. Tato pochoutka má méně než 2% tuku! Jedinečná je také struktura vrstev. V jádru se nachází výborné kuřecí maso, které je...

Koule 8in1 delights žvýkací s 4ks

Žvýkací koule se sušeným kuřecím masem uvnitř, doplňkové krmivo pro dospělé psy od 2 do 27 kg hmotnosti. Krmný návod: podávejte jako pochoutku k doplnění běžné stravy. Složení: maso a vedlejší produkty z masa (20% kuřecí maso), minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 82%, vlhkost 14%, tuky 1%, popeloviny 2%, vláknina 1%. U nejmenších plemen mějte psa pod dohledem, pamlsek dávejte na dvakrát, aby nepozřel celou část buvolí kůže najednou.

Koule žvýkací Delights S 4ks

Koule žvýkací Delights S 4ks - Žvýkací koule s se sušeným kuřecím masem uvnitř. - Doplňkové krmivo pro dospělé psy od 2 do 27 kg váhy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku k doplnění běžné stravy. Složení: maso a vedlejší produkty z masa (20% kuřecí maso), minerálním látky. Jakostní znaky: proteiny 82%, vlhkost 14%, popeloviny 2%, tuky 1%, vláknina 1%.

Koule žvýkací Delights S 4ks

Žvýkací koule s se sušeným kuřecím masem uvnitř.

Koule žvýkací Delights S 4ks

Doplňkové krmivo pro dospělé psy od 2 do 27 kg váhy.

Koule žvýkací Delights S 4ks

Doplňkové krmivo pro dospělé psy od 2 do 27 kg váhy.Krmný návod: podávejte jako pochoutku k doplnění běžné stravy.Složení: maso a vedlejší produkty z masa (20% kuřecí maso), minerální látky.Jakostní znaky: proteiny 82%, vlhkost 14%, popeloviny 2%, tuky 1%, vláknina 1%.