Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

A testo tescoma handy

Nalezeno:    297 produktů


Tescoma Struhadlo Tescoma Handy

Multifunkční struhadlo vynikající pro snadné strouhání, plátkování a krájení potravin. 5 vyměnných čepelí a 2 velikosti čepelí na malé a velké hranolky jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, odšťavovač a ostatní části z odolného plastu. Opatřeno bezpečnostním držadlem na potraviny a masivním sklápěcím podstavcem s protiskluzovou úpravou pro komfortní použití. Vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma HANDY

Mačkadlo na brambory a těsto Tescoma HANDY (643568.00)Vynikající pro přípravu bramborové kaše a polévkových těstovin. Vyrobeno z odolného plastu, disky z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Mačkadlo na brambory a těsto HANDY

Vynikající pro přípravu bramborové kaše a polévkových těstovin. Vyrobeno z odolného plastu, disky z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Tescoma mačkadlo na brambory a těsto HANDY

Milujete nádherně hladkou a jemnou bramborovou kaši? Se šikovným mačkadlem na brambory a těsto HANDY si ji můžete dopřát kdykoli se vám zlíbí. Uvařené brambory do něj vložíte, stisknete rukojeť a můžete servírovat!   V čem je mačkadlo na brambory a těsto HANDY výjimečné?   součástí jsou dva výměnné disky – s menšími otvory pro přípravu bramborové kaše a s většími pro vynikající polévkové těstoviny, např. passatelli   díky jedinečné ko...

Tescoma Mačkadlo na brambory a těsto HANDY

AKCE! Týden s Tescomou: Dodatečná sleva 20 % na vybrané produkty značky Tescoma s kódem TST20 (platí od 16.1. do 27.1.2020 nebo do vyprodání zásob)! Vynikající pro přípravu bramborové kaše a polévkových těstovin. Uvařené brambory do něj vložíte, stisknete rukojeť a můžete servírovat! Díky jedinečné konstrukci je mačkadlo pevné, výkonné a současně lehké.

Tescoma univerzální lis na těsto HANDY

Moderní lis pro snadnou přípravu těstovin a moučníků.   V čem univerzální lis na těsto HANDY vyniká?   Snadno a rychle s ním připravíte italské polévkové těstoviny passatelli a gnocchi, španělské smažené churros, bramborové šulánky nebo koblížky. Lis je dodáván s 5 pasírovacími disky pro jednotlivé druhy těstovin, nepoužívané disky jsou skladovány v praktickém zásobníku. Univerzální lis na těsto HANDY má vysoce účinný šroubovací píst, který zby...

Tescoma Univerzální lis na těsto HANDY

AKCE! Týden s Tescomou: Dodatečná sleva 20 % na vybrané produkty značky Tescoma s kódem TST20 (platí od 16.1. do 27.1.2020 nebo do vyprodání zásob)! Lis na těsto pro přípravu těstovin passatelli, bramborových noků, churros, koblížků, náplní apod. Usnadněte si práci v kuchyni s šikovným pomocníkem. Součástí balení je i návod s recepty.

Tescoma HANDY

Univerzální lis na těsto Tescoma HANDY (643571.00)Vynikající pro přípravu těstovin passatelli, bramborových noků, churros, koblížků, náplní apod. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. Návod s recepty je součástí balení. 3 roky záruka.

Tescoma HANDY

Plátkovací struhadlo Tescoma HANDY, nastavitelné (643852.00)Struhadlo s nastavitelnou silou plátku 1, 2 a 3 mm, ostrou nerezovou čepelí a protiskluzovou úpravou. 3 roky záruka.

Tescoma HANDY

Odpeckovač švestek Tescoma HANDY (643632.00)Vynikající pro snadné odpeckování čerstvých, zavařovaných a rozmražených švestek. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, s pojistkou pro bezpečné skladování. Vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Tescoma HANDY

Kráječ na ananas Tescoma HANDY (643650.00)Vynikající pro přípravu ananasových plátků bez slupky a tvrdého středu, vhodné pro ananasy 1,25 kg a větší. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Tescoma HANDY

Odstředivka na salát Tescoma HANDY (643590.00)Vynikající pro rychlé osušení umytého salátu, bylinek, zelených natí apod. i pro přípravu a podávání míchaných salátů. 3 roky záruka.

Tescoma HANDY

Tenderizer na maso Tescoma HANDY (643890.00)Vynikající pro přípravu šťavnatých steaků a zvláčňování všech druhů červeného masa. Tenderizer lze snadno rozložit a dokonale vyčistit, je vhodný do myčky. Opatřeno zámkem pro bezpečné skladování, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. 3 roky záruka.

Tescoma HANDY

Struhadlo julienne Tescoma HANDY (643854.00)Struhadlo pro přípravu proužků julienne z mrkve, celeru, bílé ředkve, brambor apod. s ostrou nerezovou čepelí a protiskluzovou úpravou. 3 roky záruka.

Tescoma HANDY

Struhadlo na ledovou tříšť Tescoma HANDY (643585.00)Vynikající pro snadnou přípravu ledové tříště z kostek ledu, s 20 sáčky pro jejich přípravu. Určeno pro použití s mlýnky HANDY (art. 643582, 643583), vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Tescoma HANDY

Kráječ na cherry rajčata Tescoma HANDY (643557.00)Snadno a rychle rozkrojí malá i velká cherry rajčata na čtvrtky, vynikající pro ředkvičky, šalotku, hroznové víno, jahody apod. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Kráječ lze snadno rozložit a vyčistit, je vhodný do myčky. 3 roky záruka.

Tescoma HANDY

Plátkovací struhadlo na česnek Tescoma HANDY (643848.00)Vynikající pro krájení česneku na tenké plátky a tření stroužků najemno, příprava tenkých plátků je rychlá a bezpečná. Čepel z prvotřídní nerezavějící oceli, ostatní části z odolného plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Tescoma HANDY

Kráječ na cibuli Tescoma HANDY (643555.00)Vynikající pro snadné, rychlé a bezpečné krájení cibule, zeleniny, ovoce, ořechů, čokolády apod. Vyrobeno z odolného plastu, čepele z prvotřídní nerezavějící oceli. 3 roky záruka.

Tescoma HANDY

Tvořítko na závitky Tescoma HANDY (643898.00)Tvořítko pro přípravu domácích závitků, rolek a sushi. Vynikající pro plněné zelné a vinné listy, jarní závitky, rolky z mletého masa, sushi (maki) apod. Vyrobeno z odolného plastu, čistěte pod tekoucí vodou, nemyjte v myčce. 3 roky záruka.

Tescoma HANDY

Superpřilnavá podložka Tescoma HANDY, s ochranným pouzdrem (643589.00)Vysoce přilnavá podložka vynikající pro stabilní a pevné uchycení kuchyňských pomůcek s přísavkou k pracovní ploše s porézním, nerovným a nedokonale hladkým povrchem (dřevo, lamino, umělý kámen, keramika apod.). Vynikající pro mlýnek na maso, mlýnek na strouhanku a loupač hrášku HANDY, vhodné i pro ostatní kuchyňské pomůcky s přísavkou. Vyrobeno ze speciálního silikonu, čistěte pod tekoucí vodou, nechejte důkladně oschnout. S...

Tescoma HANDY

Lis na česnek Tescoma HANDY, 2 čepele (643567.00)Vynikající pro rychlé lisování, plátkování a krájení česneku na kostičky bez použití síly, utahováním rukojeti stroužky lehce prolisujete nebo nakrájíte. Se 2 nerezovými čepelemi uloženými v zásobníku a univerzálním čistítkem se stěrkou. Vyrobeno z odolného plastu a prvotřídní nerezavějící oceli. 3 roky záruka.

Tescoma HANDY

Mini struhadlo Tescoma HANDY (643778.00)Vynikající pro jemné strouhání muškátového oříšku, loupaných ořechů, čokolády, citrusové kůry, zázvoru, česneku apod. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné do myčky. 3 roků záruka.

Tescoma HANDY

Spirálový kráječ Tescoma HANDY, 3 čepele (643610.00)Vynikající pro přípravu tenkých nudliček, špaget a spirálových plátků z mrkve, okurky, cukety, bílé ředkve, červené řepy, brambor, jablka apod. Se 3 čepelemi z prvotřídní nerezavějící oceli a ochrannou rukojetí pro snadné krájení beze zbytků. Vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Tescoma HANDY

Struhadlo na parmazán Tescoma HANDY (643886.00)Vynikající pro snadné strouhání parmazánu a dalších vhodných sýrů přímo na pokrmy. Po použití lze struhadlo uzavřít a skladovat v lednici, nespotřebovaný sýr neosychá, nevysypává se a je připravený pro další použití. Čepel je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, ostatní části z odolného plastu. Vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Tescoma HANDY

Mlýnek na kávu Tescoma HANDY (643976.00)Moderní ruční mlýnek na zrnkovou kávu s prvotřídním keramickým mlecím mechanismem, snadným nastavením hrubosti mleté kávy, odměrkou pro 1, 2, 3 nebo 4 šálky a protiskluzovou úpravou podstavce. 3 roky záruka.

Tescoma HANDY

Struhadlo na hranolky Tescoma HANDY (643855.00)Snadno a rychle nakrájí brambory, batáty, tuřín, červenou řepu, pastinák, celer, bílou ředkev, kedlubnu apod. na stejně velké hranolky. Se speciálně tvarovanou čepelí z prvotřídní nerezavějící oceli a bezpečnostním držadlem s pěchovadlem. Vyrobeno z odolného plastu s protiskluzovou úpravou, vhodné do myčky. 3 roky záruka.