Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ajk meble detska patrova postel nemo

Nalezeno:    4 produkty


AJK Meble Dětská patrová DOMINIK

Představujeme vám dětskou patrovou postel DOMINIK 2, díky které zajistíte dětem dokonalý komfort a pohodlí. Navíc se nemusíte bát o bezpečí, jelikož je postel vybavena postranními zábranami a boční konstrukcí. Praktickou součástí postele je velký úložný prostor lůžkoviny nebo hračky. Bude nádherně zdobit celý váš interiér. Můžete se těšit na: konstrukci z kvalitního lamina, která zajistí stabilitu, boční zábrany a bezpečnostní bariéry proti přepadnutí, 2x rošt systému FLEX, velký úložný prostor, 2x matraci vyrobenou z kvalitní PUR pěny, možnost výběru barvy konstrukce z velké škály barev, možnost výběru barvy ostatních dílů postele.

Více informací
od 7 610 Kč
Koupit nejlevněji

AJK Meble Dětská patrová MATYAS

Hledáte vhodnou patrovou postel do dětského pokojíku? Představujeme vám MATYAS, která vyniká svým moderním designem a víceúčelostí. Navíc vám zaručujeme, že vaše děti budou v naprostém bezpečí díky zábranám. Ve spodní části je úložný prostor, kam si lze uložit lůžkoviny či dětské hračky. Můžete se těšit na: dětskou postel, konstrukci z kvalitního lamina, boční zábrany a bezpečnostní bariéry, žebřík, umístitelný na levou nebo pravou stranu při sestavování postele, 2x rošt systému FLEX, prostorný úložný prostor, 2x matraci z kvalitní PUR pěny, možnost výběru barvy.

Více informací
od 8 620 Kč
Koupit nejlevněji

AJK Meble Dětská patrová JACEK

Stabilní dřevěná dětská postel JACEK B disponuje zejména svojí funkčností, bezpečností a možností úložného prostoru v šuplících na kolečkách. Mimo jiné je ojedinělá svým přírodní vzhledem, díky materiálu z borovicového dřeva. Koupí dřevěné dětské postele JACEK B získáte: dětskou postel konstrukci z kvalitního masivu borovicového dřeva, které poskytují výbornou stabilitu a pevnost postele, boční zábrany a bezpečnostní bariéry proti přepadnutí, žebřík, umístitelný na levou nebo pravou stranu při sestavování postele, 2x rošt systému FLEX, navržený pro výbornou stabilitu a komfort dobrého spánku, 2x prostorný šuplík, 2x matraci vyrobenou z kvalitní PUR pěny.

Více informací
od 7 170 Kč
Koupit nejlevněji

AJK Meble Dětská patrová JACEK COLOR

Stabilní dětská postel JACEK B COLOR disponuje zejména svojí funkčností, bezpečností a možností úložného prostoru v šuplících na kolečkách. Je vyrobena z dřevotříšky. Mimo jiné je ojedinělá možností výběru různých barevných variant, které zpestří design každého pokoje. Koupí této dětské postele JACEK B COLOR získáte: Dětskou postel, konstrukci z dřevotřísky, boční zábrany, žebřík, umístitelný na levou nebo pravou stranu při sestavování postele, 2x rošt systému FLEX, 2x matraci vyrobenou z kvalitní PUR pěny se zvýšenou pevností, možnost výběru barvy konstrukce z velké škály barev.

Více informací
od 7 170 Kč
Koupit nejlevněji