Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Albi kosmeticka taska s kockami

Nalezeno:    22 produktů


Albi Cestovní kosmetická taška s kočkami

Albi Cestovní kosmetická taška s kočkami.Materiál: 100% polyester Kosmetická taška značky Albi, oceníte snadnou údržbu a čištění, díky větším rozměrům je vhodná na cestování, využijete na každé dobrodružství, které podniknete.

Albi Cestovní kosmetická taška s kočkami

Kosmetická taška značky Albi. Oceníte snadnou údržbu a čištění.

Cestovní kosmetická taška s kočkami

Cestovní kosmetická taška s kočkami, je díky větším rozměrům je v...

Albi Taška na kosmetiku s kočkami

Albi Taška na kosmetiku s kočkami. Kosmetická taška značky Albi, krásný motiv koček, díky větším rozměrům je vhodná na cestování, oceníte snadnou údržbu a čištění, díky průhledným stranám je do tašky krásně vidět.

Albi Svačinová taška s kočkami

Ať už se chystáte na piknik nebo si nosíte jídlo do práce či do školy v krabičce, jistě vám přijde vhod Original svačinová neoprénová taška se zavíráním na zip. Uchová vaše potraviny déle teplé/studené. Má široké dno, tudíž se vám do ní plastové svačinové boxy s přehledem vejdou. Rozměry: 30 × 27 × 18 cm Doporučujeme prát v ruce. Motiv: Kočky Zakupte produkt Albi Svačinová taška s kočkami z kategorie Dárky | Albi | Kolekce | Original by Albi od výrobce Albi za cenu 229 Kč....

Albi Plátěná taška s kočkami

Bytelné tašky přes rameno unesou velký nákup i věci do práce. Rozšířené dno zajistí více místa, malá kapsa uvnitř schová klíče i mobil, aby byly po ruce a zip ochrání všechny věci uvnitř. Široká ucha jsou zárukou pohodlného nošení! Rozměry: 40 cm × 35 cm, délka ucha 55 cm Motiv: Kočky Zakupte produkt Albi Plátěná taška s kočkami z kategorie Domácnost | Tašky | Nákupní tašky od výrobce Albi za cenu 259 Kč.

ALBI Albi Neoprenová taška s kočkami

Neoprenové taštičky můžete použít na všechny nezbytnosti do kabelky, ale i například jako penál. Se zapínáním na zip. Rozměry: 17,5 × 11,5 cm Zakupte produkt Albi Neoprenová taška s kočkami z kategorie Dárky | Albi | Kolekce | Original by Albi od výrobce Albi za cenu 106 Kč.

Kosmetická taška Albi - Peříčka

Kosmetické tašky s motivy z kolekce Original by Albi na veškeré dámské nezbytnosti. Taštička je vhodná na cesty i domu. Má široké dno, takže do ní zabalíte veškerou kosmetiku na dovolenou nebo v ní můžete své šminky doma jen uchovávat. Rozměry: 23 cm × 15 cm × 12 cm Motiv: Peříčka Zakupte produkt Kosmetická taška Albi - Peříčka z kategorie Dárky | Albi | Kolekce | Original by Albi od výrobce Albi za cenu 219 Kč.

Albi Kosmetická taška s pampeliškami

Kosmetické tašky s motivy z kolekce Original by Albi na veškeré dámské nezbytnosti. Taštička je vhodná na cesty i domu. Má široké dno, takže do ní zabalíte veškerou kosmetiku na dovolenou nebo v ní můžete své šminky doma jen uchovávat. Rozměry: 23 cm × 15 cm × 12 cm. Motiv: Pampelišky Zakupte produkt Albi Kosmetická taška s pampeliškami z kategorie Dárky | Albi | Kolekce | Original by Albi od výrobce Albi za cenu 209 Kč.

Závěsná kosmetická taška Albi - Kočky

Máte rádi cestování? Chystáte se na dovolenou? Sbalit kosmetiku do jedné toaletní cestovní tašky je leckdy nemožné. S cestovní kosmetickou taškou Original to bude hračka. Do kosmetické tašky se vám vejdou veškeré nezbytnosti. O dostatek místa a přehled se postará 7 vnitřních kapes a 1 vnější. Tašky mají navíc háček na zavěšení v koupelně. Takže i v hotelové koupelně budete mít veškerý komfort a pohodlí jako doma. Veškeré přípravky budete mít po ruce a odpadne vám i starost s balením před cestou...

Albi Cestovní kosmetická taška s arabeskami

Kosmetická taška od Albi. Oceníte snadnou údržbu.

Albi Cestovní kosmetická taška s arabeskami

Albi Cestovní kosmetická taška s arabeskami.Materiál: 100% polyester. Kosmetická taška od Albi, oceníte snadnou údržbu, využijete k moři, na hory, na chatu i pod stan, snadno se čistí, taška, se kterou budete mít ve věcech pořádek.

Albi cestovní kosmetická taška s arabeskami

Albi cestovní kosmetická taška s arabeskami k moři, na hory, na ...

Albi Taška na kosmetiku s arabeskami

Albi Taška na kosmetiku s arabeskami. Kosmetická taška značky Albi, průhledné strany vám umožní rychlou orientaci, skvělá taška na vaše důležité věci.

Albi Taška na kosmetiku s peříčky

Albi Taška na kosmetiku s peříčky. Kosmetická taška Albi, kolekce Original by Albi, na první pohled zaujmou peříčka, díky větším rozměrům je vhodná na cestování, snadno se čistí, díky průhledným stranám je do tašky krásně vidět.

Albi Taška na kosmetiku s plameňáky

Albi Taška na kosmetiku s plameňáky.Další použité barvy: bílá, růžová Kosmetická taška od Albi, kolekce Original by Albi, na první pohled zaujme plameňák, díky větším rozměrům je vhodná na cestování, snadno se čistí, díky průhledným stranám je do tašky krásně vidět.