Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Albi kvido moje prvni kvizy farma

Nalezeno:    14 produktů


Albi Kvído - Moje první kvízy Farma

Vědomostní kvízová hra, ve které děti odpovídají na různé otázky s cílem složit puzzle obrázek. Vědomostní kvízová hra s 2 variantami obtížnosti otázek dle věku. Děti odpovídají na 50 různých otázek a při správné odpovědi získávají 1 dílek puzzle. Vyhrává ten hráč, který jako první složí celý obrázek puzzle ze 6 dílků. Vhodné prod ěti od 5 let.

Albi Kvído - Moje první kvízy Farma

Vědomostní kvízová hra, ve které děti odpovídají na různé otázky s cílem složit puzzle obrázek.

ALBI Moje 1. kvízy Farma - Kvído

Moje první kvízy je 50 kartiček s 300 otázkami rozdělenými podle věku dětí, aby mohli hrát společně i starší sourozenci. Za správné odpovědi získávají děti 1 dílek puzzle a vyhrává ten, kdo jako první složí obrázek. Motiv: Farma Zakupte produkt Moje 1. kvízy Farma - Kvído z kategorie Hry, hračky, párty, karneval | Dětská zábava | Albi Kvído od výrobce za cenu 295 Kč.

Moje 1. kvízy - Mořský svět - Kvído

Moje 1. kvízy z koncepce Kvído jsou vědomostní kvízové hry pro děti ve 3 oblíbených tématech - Svět kolem nás, Zvířata, Farma. V kvízech si můžete vybírat ze 2 variant obtížnosti. Děti od 3 let hodí kostkou a podle obrázku na ní budou odpovídat na 300 různých otázek a při správné odpovědi získají 1 dílek puzzle. Vyhraje ten, kdo jako první složí celý obrázek ze 6 dílků puzzle. Hry Moje 1. kvízy obsahují: 50 kartiček s obrázky s 300 otázkami ve 2 úrovních obtížnosti, hrací kostku, 6 motivů puzzl...

Albi Kvído Moje 1. kvízy Farma

Albi Kvído Moje 1. kvízy Kvízy přináší dětem možnost vzdělávání formou hry a také opakování nabytých vědomostí. V tomto balení jsou obsaženy dvě úrovně obtížnosti, jedna pro předškoláčky, druhá pro malé školáky. Celkem je připraveno 50 otázek. Po uvedení správné od...

Albi Kvído - Moje 1. kvízy - 3 druhy

Víte, co má velbloud v hrbu? Která kost v lidském těle je nejdelší? Kvízová hra ze světa zvířat, poznávání světa kolem nás i života na farmě. Za správné odpovědi získávají děti 1 dílek puzzle a vyhrává ten, kdo první složí obrázek.