Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Albi pouzdro na bryle s kockami

Nalezeno:    11 produktů


Albi Pouzdro na brýle s kočkami

Albi Pouzdro na brýle s kočkami. Stylové pouzdro na brýle značky Albi, kousek z kolekce Original by Albi, pevné pouzdro s kovovým pantem, kombinace černé a bílé barvy, trendy motiv koček, vnější materiál imituje kůži.

Albi Pouzdro s kočkami

Albi Pouzdro s kočkami. Neoprenové pouzdro Albi, oživeno potiskem bílých koček, ideální pouzdro na tužky či malování.

Albi Pouzdro Original s kočkami

Albi Pouzdro Original s kočkami.Materiál: 100% polyester Univerzální pouzdro značky Albi, lze využít jako penál, pouzdro nebo kosmetickou taštičku, super pouzdro na vaše drobnosti.

Albi Pouzdro na brýle s květy

Albi Pouzdro na brýle s květy. Stylové pouzdro na brýle značky Albi, kousek z kolekce Original by Albi, pevné pouzdro s kovovým pantem, černá barva s fuchsiovými květy, vnější materiál imituje kůži.

Albi Pouzdro na brýle s puntíky

Albi Pouzdro na brýle s puntíky. Stylové pouzdro na brýle značky Albi, kousek z kolekce Original by Albi, pevné pouzdro s kovovým pantem, v černé barvě s barevnými puntíky, vnější materiál imituje kůži.

Albi Pouzdro na brýle - Peříčka

Albi Pouzdro na brýle - Peříčka. Stylové pouzdro na brýle značky Albi, kousek z kolekce Original by Albi, pevné pouzdro s kovovým pantem, se vzorem růžových peříček, vnější materiál imituje kůži.

Albi Pouzdro na brýle - Arabesky

Albi Pouzdro na brýle - Arabesky. Stylové pouzdro na brýle značky Albi, kousek z kolekce Original by Albi, pevné pouzdro s kovovým pantem, oblíbený vícebarevný vzor arabesek, vnější materiál imituje kůži, pouzdro, které musíte mít.

Albi Pouzdro na brýle - Plameňák

Albi Pouzdro na brýle - Plameňák. Stylové pouzdro na brýle značky Albi, kousek z kolekce Original by Albi, pevné pouzdro s kovovým pantem, ve skvělém barevném provedení, motiv plameňáka, vnější materiál imituje kůži.

Albi Pouzdro na brýle - Peříčka

Pouzdra na brýle s veselými motivy Original ochrání dioptrické i sluneční brýle na cestách i doma když je zrovna nenosíte. Svrchní materiál: imitace kůže. Rozměry: 17 cm × 8 cm × 5,5 cm Zakupte produkt Albi Pouzdro na brýle - Peříčka z kategorie Dárky | Albi | Kolekce | Original by Albi od výrobce Albi za cenu 129 Kč.

Albi Pouzdro na brýle s květy

Pouzdra na brýle s veselými motivy Original ochrání dioptrické i sluneční brýle na cestách i doma když je zrovna nenosíte. Svrchní materiál: imitace kůže Rozměry: 16 cm × 8 cmMotiv: Květy Zakupte produkt Albi Pouzdro na brýle s květy z kategorie Dárky | Albi | Kolekce | Original by Albi od výrobce za cenu 129 Kč.