Kde jsem:     >  Katalog

Ameliahome lovika cerny

Nalezeno:    3 produkty


AmeliaHome Lovika černý

AmeliaHome Lovika černý

Koberečky bývají vkusnou a praktickou dekorací, které zútulní a zateplí váš domov. Tento krásný kobereček vyniká svým vzhledem a praktičnosti. Podívejte se i na další produkty ze série Lovika. Specifikace produktu: Kusový koberec Lovika Barva: černá Materiál: 100% polyester Značka: AmeliaHome Výška vlasu: 1,8 cm Typ koberece : umělý králík Návod k použití je součástí balení Péče: čistit pouze chemicky, nepoužívat bělidlo, nežehlit, nesušit v bubnové sušičce.

Více informací
od 619 Kč Koupit nejlevněji
AmeliaHome Lovika I černý

AmeliaHome Lovika I černý

Specifikace produktu: Kusový koberec Lovika Černá barva Materiál: 100% polyester Značka: AmeliaHome Výška vlasu: 1,8 cm Návod k použití je součástí balení Typ koberce: umělý králík Péče: prát pouze chemicky, nepoužívat bělidlo, nežehlit, nesušit v bubnové sušičce.

Více informací
od 219 Kč Koupit nejlevněji
Kusový koberec AmeliaHome Lovika černý

Kusový koberec AmeliaHome Lovika černý

Specifikace produktu: Kusový koberec Lovika Černá barva Materiál: 100% polyester Značka: AmeliaHome Výška vlasu:1,8 cm Návod k použití je součástí balení Typ koberce: umělý králík Péče: prát pouze chemicky, nepoužívejte bělidlo, nežehlit, nesušit v bubnové sušičce.

555 Kč Více informací
Kusový koberec AmeliaHome Lovika II černý

Kusový koberec AmeliaHome Lovika II černý

Koberečky bývají vkusnou a praktickou dekorací, které zútulní a zateplí váš domov. Tento krásný kobereček vyniká svým vzhledem a praktičnosti. Podívejte se i na další produkty ze série Lovika. Specifikace produktu: Kusový koberec Lovika Barva: černá Materiál: 100% polyester Značka: AmeliaHome Výška vlasu: 1,8 cm Typ koberece : umělý králík Návod k použití je součástí balení Péče: čistit pouze chemicky, nepoužívat bělidlo, nežehlit, nesušit v bubnové sušičce....

859 Kč Více informací