Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Androni nakladni auto

Nalezeno:    3 produkty


Androni Zahradní náklaďák Green Garden

Skvělá zahradnická sada na písek vhodná pro děti od 3 let. V sadě naleznete různé doplňky jako je kyblík nebo konvička a také zahradnické auto. Oblíbená značka Androni. Zahradnické auto s doplňky Androni Sada obsahuje: velké nákladní auto, kyblík, konvičku a zahradnické pomůcky Vhodné pro děti od 3 let. Velikost sady je 45×19×20 cm.

ANDRONI Sada na písek s autem

S nákladním autem na písek si děti pohrají na pískovišti i na pláži u moře. Souprava obsahuje: 1 nákladní auto s vyklápěcí korbou. Auto je možno uvázat na provázek a táhnout (provázek není součástí balení). Rozměry auta: 35 x 18 x 17 cm 1 kyblík s motivem medvídka a tygříka (výška 11 cm) 1 lopatku (délka 18 cm) 1 hrabičky (délka 16 cm) 2 formičky Vyrobeno z plastu. Baleno v síťce. Hračka vhodná pro děti od 3 let. POZNÁMKA: Obrázek je ilustrativní! Druhy formiček na píse...

Androni MALÝ STAVITEL NÁKLAĎÁK SE SETEM NÁŘADÍ

Tak honem musíme vyrazit na stavbu za kamarády. Náklaďák s nářadím už je připraven a jedeme. Velmi hezký set na písek pro malé stavitele. Velký náklaďák s prostornou korbou má také nářadí na pískovou stavbu. Nákladní auto s doplňky. Balení obsahuje: kyblíček, konvičku, vodováhu, zednickou lžíci, stěrku. Rozměr náklaďáku je 49 cm, vyrobeno z odolného plastu. Vyrobeno v Itálii. Vhodné pro děti od 3 let.