Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Arnold detske vzorovane ponozky boma

Nalezeno:    47 produktů


Dětské ponožky VoXX ARNOLD

Dětské obrázkové ponožky, bavlna s elastanem ozdobené motivy sportovních her. Výrobce mění vzor, není jisté jaké provedení nám dodá, jestli původní nebo nové. Objednejte si proto tyto ponožky pouze v případě, když se Vám líbí oba dva mixy.

Dětské ponožky Boma KRTEK - balení 3 páry

Dětské ponožky slabé, vzorované s obrázkem oblíbeného Krtečka.

Dětské ponožky Boma IVANKA - balení 3 páry v barevném mixu

Dětské slabé vzorované ponožky Boma jsou vyrobené z bavlny s elastanem, mají vetkaná lesklá lurexová vlákna. Ta dodávají vzorům efektní třpyt. Elegantní dívčí ponožky co drží dobře na noze.

Dětské ponožky Boma SIBIŘ 05 - balení 3 páry v barevných mixech

Dětské ponožky Boma, bavlněné, silné jsou hezky vzorované a příjemně měkké na omak.

Dětské ponožky Boma SIBIŘ 05 ABS protiskluzové - balení 3 páry v barevných mixech

Dětské bavlněné ponožky Boma silné, teplé jsou na chodidle opatřené protiskluzovými terčíky, takže se mohou nosit bez bačkor nebo bez bot. Ponožky jsou hezky vzorované. Jeden mix je pro dívky, a ten druhý je vhodný pro kluky. Ač silné, tak jsou měkké na omak, a příjemně se nosí.

Dětské ponožky Boma SIBIŘ dětská 06 ABS protiskluzové - balení 3 páry v barevném mixu

Dětské bavlněné ponožky Boma Sibiř 06 ABS jsou, jak již jejich název napovídá, silné, teplé, a na chodidle opatřené protiskluzovými terčíky, takže se mohou nosit bez bačkor nebo bez bot. Ponožky jsou hezky vzorované. Jeden mix je pro dívky, a ten druhý je vhodný pro kluky. Ač silné, tak jsou měkké na omak, a příjemně se nosí.