Kde jsem:     >  Katalog

Aspirin 500mg neobalene tablety 20

Nalezeno:    3 produkty


Coldrex (24 tablet)

Coldrex (24 tablet)

Coldrex 500mg/25mg/5mg/20mg/30mg tbl.nob.24

Více informací
od 139 Kč Koupit nejlevněji
Aspirin 500mg obalené tablety 20 ks

Aspirin 500mg obalené tablety 20 ks

Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg Účinná pomoc od bolesti a horečky. Aspirin pro rychlou úlevu od bolestí různého původu (např. bolesti hlavy, zad, svalů). Aspirin pomáhá snižovat horečku. Nová forma tablet Aspirin urychluje vstřebání léčivé látky kyseliny acetylsalicylové, tím i nástup účinku.

109 Kč Více informací
ASPIRIN 500MG obalené tablety 20

ASPIRIN 500MG obalené tablety 20

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Přípravek se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů. Přípravek je určen pouze pro dospělé a dospívající od 12 let věku (vážící 40 kg a více).

135 Kč Více informací
PARACETAMOL/KOFEIN DR. MÜLLER PHARMA 500MG/65MG neobalené tablety 20

PARACETAMOL/KOFEIN DR. MÜLLER PHARMA 500MG/65MG neobalené tablety 20

Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma je vhodný k úlevě od bolesti hlavy, migrény, bolesti zad, bolesti zubů a menstruačních bolestí. Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma také zmírňuje nepříjemné příznaky chřipky a nachlazení, jako jsou bolest svalů nebo kloubů, bolest v krku a také snižuje horečku. Po doporučení lékařem lze užívat přípravek Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma k potlačení bolesti u revmatických onemocnění, jako jsou artróza (degenerativní onemocnění kloubů) a neuralgie (bolest ...

45 Kč Více informací