Kde jsem:     >  Katalog

Aspirin 500mg obalene tablety 80x500mg

Nalezeno:    5 produktů


Aspirin 500mg 80 obalené tablety 80 ks

Aspirin 500mg 80 obalené tablety 80 ks

Aspirin 500mg por.tbl.obd.80x500mg Používá se k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů.

319 Kč Více informací
ASPIRIN 500MG obalené tablety 8

ASPIRIN 500MG obalené tablety 8

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů.

59 Kč Více informací
ASPIRIN 500MG obalené tablety 20

ASPIRIN 500MG obalené tablety 20

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Přípravek se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů. Přípravek je určen pouze pro dospělé a dospívající od 12 let věku (vážící 40 kg a více).

135 Kč Více informací
Aspirin 500mg obalené tablety 20 ks

Aspirin 500mg obalené tablety 20 ks

Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg Účinná pomoc od bolesti a horečky. Aspirin pro rychlou úlevu od bolestí různého původu (např. bolesti hlavy, zad, svalů). Aspirin pomáhá snižovat horečku. Nová forma tablet Aspirin urychluje vstřebání léčivé látky kyseliny acetylsalicylové, tím i nástup účinku.

109 Kč Více informací