Kde jsem:     >  Katalog

Aspirin bayer

Nalezeno:    16 produktů


ASPIRIN 500MG obalené tablety 8

ASPIRIN 500MG obalené tablety 8

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů.

59 Kč Více informací
ASPIRIN 500MG obalené tablety 20

ASPIRIN 500MG obalené tablety 20

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Přípravek se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů. Přípravek je určen pouze pro dospělé a dospívající od 12 let věku (vážící 40 kg a více).

119 Kč Více informací
Aspirin Protect 100mg tbl.ent.98x100mg

Aspirin Protect 100mg tbl.ent.98x100mg

Aspirin Protect 100mg tbl.ent.98x100mg

88 Kč Více informací
Aspirin C 400mg/240mg tbl.eff.10

Aspirin C 400mg/240mg tbl.eff.10

Aspirin C 400mg/240mg tbl.eff.10

177 Kč Více informací
ASPIRIN C 400MG/240MG šumivá tableta 10

ASPIRIN C 400MG/240MG šumivá tableta 10

Bolí vás hlava, zuby, svaly, klouby nebo máte menstruační bolesti? Od bolesti si ulevte pomocí šumivé tablety Aspirin s vitamínem C. Osobní odběr zdarma.

139 Kč Více informací
ASPIRIN C 400MG/240MG šumivá tableta 20

ASPIRIN C 400MG/240MG šumivá tableta 20

Přípravek mohou užívat dospělí při mírných až středně silných bolestech (např. bolestech hlavy, zubů, svalů, kloubů nebo při menstruačních bolestech) a při horečce. Při nachlazení nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky.

225 Kč Více informací
Aspirin 500mg tbl.obd.8x500mg

Aspirin 500mg tbl.obd.8x500mg

Aspirin 500mg tbl.obd.8x500mg

67 Kč Více informací
Aspirin 500mg tbl.obd.20x500mg

Aspirin 500mg tbl.obd.20x500mg

Aspirin 500mg tbl.obd.20x500mg

132 Kč Více informací
Aspirin. Lék století dělá kariéru - Helga Vollmer

Aspirin. Lék století dělá kariéru - Helga Vollmer

Roku 1899 si dal Bayer patentovat značku Aspirin a do prodeje se dostaly první tablety. O století později je aspirin nejužívanějším lékem na světě a má snad ze všech, co jich kdy existovalo, nejblíž k mýtu, jemuž se říká panacea.

108 Kč Více informací
Aspirin - Lék století dělá kariéru - Vollmerová Helga

Aspirin - Lék století dělá kariéru - Vollmerová Helga

Roku 1899 si dal Bayer patentovat značku Aspirin a do prodeje se dostaly první tablety. O století později je aspirin nejužívanějším lékem na světě a má snad ze všech, co jich kdy existovalo, nejblíž k mýtu, jemuž se říká panacea, tedy hojivý prostředek na všechny neduhy. Spisovatel Franz Kafka bral aspirin proti znechucení životem a španělský filozof Ortega y Gasset v něm viděl univerzální lék dvacátého století.

112 Kč Více informací
Aspirin - Lék století dělá kariéru - Helga Vollmerová

Aspirin - Lék století dělá kariéru - Helga Vollmerová

Roku 1899 si dal Bayer patentovat značku Aspirin a do prodeje se dostaly první tablety. O století později je aspirin nejužívanějším lékem na světě a má snad ze všech, co jich kdy existovalo, nejblíž k mýtu, jemuž se říká panacea, tedy hojivý prostředek na všechny neduhy. Spisovatel Franz Kafka bral aspirin proti znechucení životem a španělský filozof Ortega y Gasset v něm viděl univerzální lék dvacátého století. Aspirin - Lék století dělá kariéru - Helga Vollmerová od authora Helga Vollmerová a...

188 Kč Více informací