Kde jsem:     >  Katalog

Aspirin c tablety sumive 20 forte

Nalezeno:    3 produkty


BIOTTER Vitamín C FORTE šumivé tablety 20 ks

BIOTTER Vitamín C FORTE šumivé tablety 20 ks

Vitamin C 1000 mg k doplnění při jeho zvýšené spotřebě zejména v období chřipek a nachlazení.

Více informací
od 44 Kč Koupit nejlevněji
Aspirin C (20 tablet)

Aspirin C (20 tablet)

Aspirin C 400mg/240mg tbl.eff.20

Více informací
od 229 Kč Koupit nejlevněji
ASPIRIN C FORTE ŠUMIVÉ TABLETY POR TBL EFF 20

ASPIRIN C FORTE ŠUMIVÉ TABLETY POR TBL EFF 20

Na chřipku a nachlazení. Snižuje horečku a tlumí bolest. Rychlý nástup účinku. Vitamin C posiluje imunitu. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

229 Kč Více informací
BIOTTER Vitamín C FORTE šumivé tablety 20 ks

BIOTTER Vitamín C FORTE šumivé tablety 20 ks

Vitamin C 1000 mg k doplnění při jeho zvýšené spotřebě zejména v období chřipek a nachlazení.

56 Kč Více informací
B-komplex forte plus Generica eff.tbl.20

B-komplex forte plus Generica eff.tbl.20

B-komplex forte plus je vitaminový přípravek. Šumivé tablety s příjemnou broskvovou příchutí a s náhradními sladidly. Výrobek obsahuje všech 8 esenciálních vitamínů skupiny B - vitaminy B1, B2, B6, B5, B3, B7, kyselinu listovou a vitamín B12. Vitamín B1 přispívá ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, napomáhá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a napomáhá ke správné funkci srdce. Vitamín B2 přispívá k zachování normální funkce slizni...

79 Kč Více informací