Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Auticko policie

Nalezeno:    88 produktů


VTech Autíčko Tut Tut Policie česky mluvící plast 8cm na baterie se zvukem se světlem v krabičce Vtech

Mluvící autíčko od Vtech z oblíbené série Tut Tut, které komunikuje s dětmi. Můžete se rozhodnout, zda chcete Policejní auto používat na drahách Tut Tut a komunikovat se Smartpointy nebo samostatně.

Více informací
od 241 Kč
Koupit nejlevněji

Autíčko policie zvukové

Plastové autíčko policie se světlem a zvukem. Velikost cca 15cm. Napájení na 3x baterie AG13 (jsou obsaženy v balení), Věk 1+

Chicco autíčko Policie

Chicco autíčko Policie  Policejní autíčko je jedním z kolekce Chicco natahovacích autíček. Autíčko se natahuje směrem dozadu, pouští se pak po zatlačení na jeho střechu. Když vyrazí směrem vpřed, začíná jeho jízda s bláznivými kousky. Don se totiž učí jezdit po dvou zadních kolech. Při hraní s policejním autíčkem se ozývají živé zvukové efekty, jako je zapalování, řev motoru, skřípění brzd. Při jízdě také svítí majáček. 

Chrastící autíčko Policie

Policejní auto bylo navrženo tak, aby ho malé děti mohly snadno vzít do rukou, strkat ho a hrát si s ním.

Playgo Chrastící autíčko Policie

Playgo Chrastící autíčko Policie Modré policejní autíčko s modrými kolečky je plné rolniček a při pohybu chrastí. Dětem se snadno drží za šikovné madlo v horní části. Přednosti: trénuje motorické dovednosti a cvičení snadný úchop Vyberte dětem jedno z chrastítek Playgo! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: plast Ro...

Autíčko policie zvukové 12 m+

Autíčko policie zvukové o délce 15 cm vhodné pro děti od 12měsíců. Autíčko je na baterie, které jsou součástí balení 3 ks AG13. Autíčku svítí červený májak, který zároveň vydává zvuk jako opravdové policejní auto. Autíčko policie zvukové o délce 15 cm vhodné pro děti od 12měsíců. Autíčko je na baterie, které jsou součástí balení 3 ks AG13. Autíčku svítí červený májak, který zároveň vydává zvuk jako opravdové policejní auto.

SMALL FOOT Dřevěné autíčko Policie

Dřevěné autíčko je vyrobeno z tvrdého masivního dřeva. Policejní vozidlo má gumová kolečka. Rozměry auta: cca 13 x 9 x 7 cm. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

HM Studio Autíčko závodník - Policie modré

HM Studio Autíčko závodník Autíčko na baterie, které je určeno pro nejmenší děti. Ať hasičské, ambulantní nebo policejní autko je bezpečnou hračkou zaoblených tvarů. Přednosti: zvukové a světelné efekty Kupte malým závodníkům příhodné autíčko! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: plast Rozměr autíčka: 8 x 6 x 4,5 cm

Simba Autíčko 2v1 policie nebo hasiči

Tento produkt je dodáván ve více variantách a technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.Autíčko má uvnitř vložený balónek, s jehož pomocí plave na vodě nebo se s ním může jezdit po zemi. 2 druhy: policejní nebo hasičské auto. Displej obsahuje 12 ks.

SIMBA - Autíčko 2V1 Policie Nebo Hasiči, Dp12

Autíčko má uvnitř vložený balónek, s jehož pomocí plave na vodě nebo se s ním může jezdit po zemi. 2 druhy: policejní nebo hasičské auto. Displej obsahuje 12 ks.

CHICCO - Hračka autíčko Turbo Team - Policie

Služební autíčka z edice Turbo Team zabaví všechny děti. - jednoduché ovládání, stačí natáhnout směrem dozadu a stisknout střechu a autíčko vyrazí vpřed - zvuky a světla doplní tuto skvělou akci - sesbírej všechny autíčka z kolekce Turbo Team a udělej si skvělou sbírku

Autíčko 2v1 policie nebo hasiči - mix variant či barev

Autíčko má uvnitř vložený balónek, s jehož pomocí plave na vodě nebo se s ním může jezdit po zemi. 2 druhy: policejní nebo hasičské auto.

Baby Mix Policie

Baby Autíčko policie Plastové autíčko, které vydává zvukové a světelné efekty. Auto vydává zvuky nastartování motoru, jízdy auta, troubení a zvuky policejní sirény. Vhodné pro děti od 1 roku Materiál: plast Baterie: 3x AG13 (jsou součástí) Rozměry: 15 x 8 x 9,5 cm Rozměry balení: 21 x 10,5 x 9 cm

Garáž Creatix Policie + 1 autíčko

Policejní garáž Creatix má dvě podlaží, celu, garáž i heliport. Jedno autíčko součástí. Rozměry rozložené garáže: 72 x 22 x 30 cm. Všechyn garáže Creatix jsou vzájemně kompatibilní.

Garáž Creatix Policie + 1 autíčko

Policejní garáž Creatix má dvě podlaží, celu, garáž i heliport.