Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Autronic kovovy strom na zed

Nalezeno:    6 produktů


Autronic Dekorační strom HY-MTY02

Nejenom obrazem můžete zkrášlit prázdnou stěnu. Originální dekorací za zeď může být i kovový strom.  POZOR! Tato dekorace není vhodná do exteriéru. Dekorace je zhotovena z kovu v černé barvě.

Samolepka na zeď RoomMates - Dětský strom

Děti milují samolepky. Tetování na zeď pro děti, mládež a dospělé. Přilnou k jakémukoli hladkému povrchu, jako jsou stěny, dveře, nábytek a mohou být zcela odstraněny beze zbytků. Nezpůsobují žádné poškození a lze je znovu použít téměř donekonečna. > Detaily produktu: Používejte na všechny hladké povrchy, jako jsou hračky, keramika, venkovní, dřevo, kovový le, korek, plasty, zrcadla, okenní tabule, auta, atd. > rozměry: 2,5 x 12,7 x 48,3 cm tip - Pokud používáte , na citlivých površích nebo tap...

Autronic Polička na zeď P-005 BK WAL

Tato moderní polička vám dobře poslouží jako úložné místo na knihy nebo dekorace. Součástí balení jsou šrouby a hmoždinky pro uchycení poličky a kovový držák. Nosnost poličky je od 5 do 15 kg, podle kvality zdiva, na kterém je připevněná.

Autronic Nástěnný věšák GC3248 BK

Provedení: Kovový věšák je určený k připevnění na zeď. Jeho použití je efektivní jak samostatně, tak jako doplněk k věšáku stojacímu.

DEKORATIVNÍ STROM k zavěšení

Nabízíme od holandské firmy Clayre-eef dekorativní kovový strom s ptáčkem, veverkou a budkami na zeď, na dveře, .... Jeho šířka je cca 27cm a výška je zhruba 24cm + drátek k zavěšené = asi 39cm.

Škrabadlo Cat´s Flower XXL - krémová

Toto neobvyklé škrábadlo ve tvaru květiny je nejen výjimečným stylovým doplňkem, ale je současně velmi odolné a stabilní. Pevnost a stabilita je zajištěna díky robustnímu podstavci a sisalem ovinutému kovovému kmeni, který tvoří základ celé konstrukce škrabacího stromu Cat´s Flower XXL. Je tak vhodný svou výškou 1,83 metrů a se třemi pelíšky i pro větší počet koček a nabízí dostatek prostoru pro odpočinek, spánek i dovádění. Kvalitní zpracování a použití přírodních materiálů jako jsou listy ...