Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Autronic lucerna drevena hneda

Nalezeno:    29 produktů


Autronic Lucerna dřevěná, barva hnědá antik LD-0290

Dřevěná lucerna v hnědé barvě. Zajímavý doplněk pro váš interiér. Vintage provedení: trhlinky, šmouhy či patina tak nejsou výrobní vadou, ale vyloženě záměrem. Jen pro čajové svíčky! Udržujte mimo dosah malých dětí ! Nenechávejte hořet bez dozoru! Části lucerny mohou být po zapálení horké

Autronic Dřevěná lucerna DT1631

Dřevěná lucerna se skleněnou výplní Rozměry: 20x20x31 cm LUCERNA DŘEVĚNÁ, jen pro čajové svíčky, udržujte mimo dosah malých dětí, nenechávejte hořet bez dozoru, části lucerny mohou být po zapálení horké!

Autronic Dřevěná lucerna LD-0247

Dřevěná lucerna, barva hnědá LUCERNA DŘEVĚNÁ - jen pro čajové svíčky. Udržujte mimo dosah malých dětí, nenechávejte hořet bez dozoru. Části lucerny mohou být po zapálení horké!

Autronic Dřevěná lucerna s kovovou stříškou LUC085

Dřevěná lucerna s kovovou stříškou, barva béžová Rozměry: 14x14x32 cm Jen pro čajové svíčky, udržujte mimo dosah malých dětí. Nenechávejte hořet bez dozoru, části lucerny mohou být po zapálení horké.

Autronic Lucerna dřevěná, barva bílá antik LD-0275

Dřevěná lucerna se stane zajímavým doplňkem Vašeho bydlení a navodí příjemnou atmosféru.  Vintage provedení: Trhlinky, šmouhy či patina tak nejsou výrobní vadou, ale vyloženě záměrem. Jen pro čajové svíčky, udržujte mimo dosah malých dětí, nenechávejte hořet bez dozoru, části lucerny mohou být po zapálení horké.

Autronic Lucerna dřevěná, s kovovou stříškou, barva béžová LUC084

Dřevěná lucerna s kovovou stříškou v béžové barvě. Zajímavý doplněk pro váš interiér. Vintage provedení - trhlinky, šmouhy či patina nejsou výrobní vadou, ale vyloženě záměrem. Jen pro čajové svíčky, udržujte mimo dosah malých dětí, nenechávejte hořet bez dozoru, části lucerny mohou být po zapálení horké!

Hnědá dřevěná lucerna Renee - Ø 22*35 cm

Hnědá dřevěná lucerna Renee - Ø 22*35 cmMateriál : dřevo MDF, kov, skloBarva : hnědáKrásná a zajímavá dřevěná lucerna na vaše letní večery při svíčkách nebo dlouhé zimní večery. Lucerna je kombinací dřeva, kovu a skla.

Dřevěná lucerna tmavě hnědá s kovovu stříškou 66cm

Dřevěná lucerna tmavě hnědá s kovovu stříškou 66cm pro večerní chvíle pohody, se sklenkou vína a zapálených svíček. Naučte se odpočívat a užít si každý okamžik!   Jak snadno vytvořit romantickou atmosféru? To je přece jasné ... za pomoci svíček. Právě proto jsou lucerny nejspíš tak oblíbené, do interiéru i exteriéru.   ...

Dřevěná lucerna s patinou - 28*17*42 cm

Dřevěná lucerna s patinou - 28*17*42 cmMateriál: dřevo, kov, skloBarva: přírodní hnědá s patinou, šedáDřevěná lucerna v barevné kombinaci dřeva a kovu vypadá skvěle. Nejen pro příjemné letní posezení.

LUCERNA

Dekorativní dřevěná lucerna s plechovým komínem a otevíracími dvířky opatřenými kovovou západkou. Všechny strany lucerny jsou prosklené a z vnější strany ozdobené dřevěnou mřížkou. Lucerna Peggy je dále obzvláštněná robustnými nožičkami, díky který perfektně sedí na podlaze a je stabilní. Vložte do lucerny velkou výraznou svíčku nebo vytvořte shluk různě vysokých svíček, vykouzlíte tak romantickou a pohodovou atmosféru. Materiál: dřevo, sklo a kov. Barevné nerovnosti nejsou vadou, podtrhují zpr...

Stojanový věšák - SV 14, 186 cm (hnědá, dřevo)

Stojanový věšák SV 14 Praktický stojanový věšák SV 14 v hnědém dekoru je vhodným doplňkem do předsíní a vstupních chodeb. Díky své dřevěné konstrukci je věšák pevný a stabilní. Hlavní tyč s úchytkami nabízí dostatek prostoru na zavěšení kabátů. Členitost věšáku vám umožní mít vaše oblečení uspořádaně a neustále po ruce. Navíc, díky svému univerzálnímu barevnému provedení jej snadno sladíte s interiérem místnosti. Výhody: klasický věšák pevný a stabilní dřevěná konstrukce univerzální využití čle...