Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Autronic venec prouteny zaklad

Nalezeno:    9 produktů


Autronic Velikonoční věnec PRZ857257

Velikonoční věnec s proutím, květinami a umělými vajíčky. Polystyrenový základ. Hodí se k dozdobení každé klasické i moderní domácnosti. Průměr: 33 cm Držte mimo dosah malých dětí.

EverGreen Věnec proutěný 30 cm, bílá

Proutěný věnec Evergreen v bílé barvě má průměr 30 cm a skvěle poslouží jako základ pro další zdobení. Můžete si tak vlastnoručně vyrobit originální vánoční či velikonoční dekoraci.

EverGreen Věnec proutěný 30 cm, béžová

Evergreen věnec z proutí v béžové barvě má průměr 30 cm a skvěle poslouží jako základ pro další zdobení. Můžete si tak vlastnoručně vyrobit originální vánoční či velikonoční dekoraci.

EverGreen Věnec proutěný pr. 30 cm, žlutá

Proutěný věnec od značky Evergreen může posloužit jako dekorace v létě, na Velikonoce i jako základ pro vánoční věnec. Nač kupovat hotové dekorace, kde každá je jako druhá – vytvořte si svůj vlastní a originální kousek.

Věnec z loupaného proutí Rozměry (cm): 15x2

Jaké je tento věnec? Proutěný: Věneček je upletený z loupaného proutí, které je stočené do sebe. Přírodní - hnědý: Barva věnečku je přírodní hnědá, její výhodou je pocit jistoty a bezpečí, který vytváří. Dekorační: Proutěný věnec ozdobí vchodové dveře, okna, stěny, stoly i skříňky. Vyberte si velikost, která se vám hodí. Zútulněte svůj domov, chalupu i pracovnu. Věnec využije...

Chic Antique Dekorativní věnec Branches and Cones 36 cm, zelená barva, hnědá barva, dřevo, plast

Chic Antique Dekorativní věnec Branches and Cones 36 cm, zelená barva, hnědá barva, dřevo, plast. Vyvěste na dveře zimní věnec od Chic Antique a přivítejte Vánoce ve velkém stylu - s těmi nejkrásnějšími ozdobami, které jsou přesně vaším šálkem kávy. Věnec má proutěný základ, který ve spodní části zdobí umělé větvičky jehličnanu a šišky. Věnci nechybí ani drobné třpytky, které jsou rozeseté po celém povrchu, a dodávají tak elegantní, přesto však decentní lesk. Věnec můžete zavěsit na dveře, zeď ...