Kde jsem:     >  Katalog

Axonia silvincin 30 tobolek

Nalezeno:    7 produktů


AXONIA Silvincin 30 tobolek

AXONIA Silvincin 30 tobolek

Tobolky se suchým extraktem z Echinacea angustifolia a Echinacea purpurea, vitamínu C, zinku a mědi pro podporu normální funkce imunitního systému.

449 Kč Více informací
Silvincin 30 tobolek

Silvincin 30 tobolek

Silvincin je doplněk stravy s obsahem Echinacea komplexu (Echinacea angustifolia a Echinacea purpurea), vitamínu C, zinku a mědi. Echinacea angustifolia a purpurea podporují přirozenou obranyschopnost organizmu. Vitamin C, zinek a měď podporují normální funkci imunitního systému a přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Výrobek je určen pro dospělé osoby. Balení obsahuje 30 tobolek (3 blistry s 10 tobolkami po 540 mg). Čistá hmotnost: 16,2 g.

445 Kč Více informací
Silvicin Silvincin 30 tobolek

Silvicin Silvincin 30 tobolek

SILVINCIN tobolky 30x540 mg Doplněk stravy s obsahem Echinacea komplexu (suchého extraktu z Echinacea angustifolia a Echinacea purpurea), vitamínu C, zinku, mědi.

469 Kč Více informací
AXONIA Axogyn HS imuno 30 tobolek

AXONIA Axogyn HS imuno 30 tobolek

Doplněk stravy s vitamíny a minerály, určený pro dlouhodobou i krátkodobou intenzivní podporu imunity a činnosti nervové soustavy.

489 Kč Více informací
YARILO silhouette tob.30

YARILO silhouette tob.30

YARILO silhouette je doplněk stravy s obsahem Glucomannanu 100 - speciální patentovanou technologií upravený konjakový manan (glukomanan) - prášek z hlízy zmijovce indického (Amorphophallus konjac). Glucmannan 100 je přírodní rozpustná vláknina, která nemá žádnou kalorickou hodnotu a do těla se nevstřebává. Zvyšuje viskozitu a zvětšuje objem látek obsažených v žaludku a ve střevě. Balení obsahuje 30 tobolek.

375 Kč Více informací
YARILO einstein 2 tob.30

YARILO einstein 2 tob.30

Yarilo einstein 2 je doplněk stravy, který obsahuje 600 mcg plně biologicky aktivního folátu nejnovější generace. Na rozdíl od obyčejné kyseliny listové je okamžitě účinný a nemusí se metabolizovat pomocí enzymu MTHFR. Při užívání 100 % čistého aktivního folátu se v organizmu neobjevuje nemetabolizovaná kyselina listová (UMFA - unmetabolised folic acid).Yarilo einstein 2 obsahuje také inositol, který je součástí mateřského mléka. Jód, riboflavin, thiamin, niacin, biotin a vitamíny B6, B12 a C p...

619 Kč Více informací
YARILO einstein 1 tob.30

YARILO einstein 1 tob.30

Yarilo einstein 1 obsahuje 800 mcg plně biologicky aktivního folátu nejnovější generace. Na rozdíl od obyčejné kyseliny listové je okamžitě účinný a nemusí se metabolizovat pomocí enzymu MTHFR. Při užívání 100 % čistého aktivního folátu se v organizmu neobjevuje nemetabolizovaná kyselina listová (UMFA - unmetabolised folic acid). Příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu folátu 400 mcg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí. Neobsahuje žádná přid...

569 Kč Více informací