Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Baby mix detske chrastitko baby mix had

Nalezeno:    32 produktů


Dětské chrastítko Baby Mix barevný válec

Dětské chrastítko Baby Mix barevný válec Barevné dětské chrastítko Baby Mix ve tvaru válce pro děti od narození.

Dětské chrastítko Baby Mix žlutá žirafa

Dětské chrastítko Baby Mix žlutá žirafa Barevné dětské chrastítko Baby Mix ve tvaru žirafy pro děti od narození.

Dětské plyšové chrastítko Baby Mix myška

Dětské plyšové chrastítko Baby Mix myška Barevné plyšové chrastítko Baby Mix pro miminka ve tvaru myšky. Myška chrastí a má kousátko.

Dětské chrastítko Baby Mix zig zag

Dětské chrastítko Baby Mix zig zag Krásné barevné dětské chrastítko Baby Mix ve tvaru zig zag. Chrastítko je určeno dětem od narození. Na konci jsou pohyblivé otočné kuličky, které pohybem vydávají chrastící zvuky.

Dětské plyšové chrastítko Baby Mix tygřík

Dětské plyšové chrastítko Baby Mix tygřík Barevné plyšové chrastítko Baby Mix pro miminka ve tvaru tygra. Tygřík chrastí a má kousátko. Hračka je vyrobená z kvalitního a příjemného materiálu.

Dětské chrastítko se zvukem Baby Mix Mýval

Dětské chrastítko se zvukem Baby Mix Mýval Barevné dětské chrastítko ve tvaru mývala s kousátky a zrcátkem. Stimuluje rozvoj jejich koordinace a smyslů. Chrastítko po zmáčknutí tlačítka hraje melodii a svítí. Barva chrastítka je modrá.

Dětské chrastítko se zvukem Baby Mix Opička oranžová

Dětské chrastítko se zvukem Baby Mix Opička oranžová Barevné dětské chrastítko ve tvaru opičky s kousátky a zrcátkem. Určeno pro děti od prvních dnů života.

Dětské chrastítko se zvukem Baby Mix Sovička oranžová

Dětské chrastítko se zvukem Baby Mix Sovička oranžová Dětské chrastítko ve tvaru sovy s kousátky. Hračka po zmáčknutí tlačítka hraje 4 melodie a svítí. Barva oranžová.

BABY MIX Chrastítko, kousátko - trojúhelník

Věk: 0+, Baby Mix <strong>BABY MIX Kousátko, chrastítko.</strong> <br /> <br />Krásné, barevné dětské chrastítko ve tvaru trojúhelníku. <br />Atraktivní tvary a intenzivní barvy zaujmou pozornost dítěte a podporují vývoj jeho smyslů. Kousátko, chrastítko je vyrobeno z bezpečných materiálů bez ostrých hran. <br /> <br />Udržujte v čistotě. <br /> <br />Myjte kartáčkem v teplé vodě přípravkem určeným dětem, příležitostně přelijte vařící vodo...