Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Barove zidle gaber over

Nalezeno:    31 produktů


Barová židle OVER TV Gaber

Moderní barová židle OVER TV má skořepinu vyrobenou z kvalitního technopolymeru a to v jedné z několika barev dle Vašeho výběru. Podstava židle je chromová otočná. Židle má plynový píst, který slouží k nastavení výšky sezení. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor.

Plastová židle OVER Gaber (odběr po 4ks)

Celoplastová židle OVER je vyrobená z kvalitního technopolymeru. Skořepina židle se vyrábí v sedmi barvách. Kostra židle má šedou barvu. Židle je vhodná pro venkovní použití. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor. Židle je stohovatelná.

Plastová židle OVER Barva plastu Gaber bílá 00

Celoplastová židle OVER je vyrobená z kvalitního technopolymeru. Skořepina židle se vyrábí v šesti barvách. Kostra židle má šedou barvu. Židle je vhodná pro venkovní použití. Model Over - dvoubarevné provedení. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor. Výhodou je stohova

Barová židle BAKHITA Barva plastu Gaber bílá 00 Výška sedáku 66 cm

Barová židle BAKHITA ve dvou variantách výšky sedáku. Barvu lze zvolit z široké nabídky barev. Židle je vyrobena z technopolymeru. Židle má 4 nohy a uvnitř je kovová výztuha, díky ní jsou barové židle pevnější a odolnější. Možné je i venkovní použití.