Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bausch lomb optima fw ctvrtletni 4 cocky

Nalezeno:    7 produktů


Bausch & Lomb Optima FW čtvrtletní 4 ks

ZDARMA poštovné, většina dioptrií skladem-> expedujeme ihned !

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Bausch & Lomb Optima FW čtvrtletní (4 čočky)

Čočky Optima FW od společnosti Bausch and Lomb jsou kontaktní čočky s tříměsíční výměnou. Výroba plusových dioptrií byla ukončena

Bausch & Lomb Optima FW čtvrtletní 4 čočky

OPTIMA FW je kontaktní čočka pro čtvrtletní výměnu, 38%vody. Tato čočka je již delší dobu na trhu, je ekonomickou volbou. Je ale vhodné přemýšlet nad čočkami s častější výměnou. Doporučujeme roztok ReNu MultiPlus za velmi výhodnou cenu v kategorii Příslušenství

Optima FW čtvrtletní (4 čočky)

Bausch Lomb Optima FW. Optima FW jsou léty prověřené a velmi oblíbené kontaktní čočky

Optima FW čtvrtletní (4 čočky)

OPTIMA FW jsou kontaktní čočky s tříměsíční výměnou. Kontaktní čočky OPTIMA FW vyrábí společnost Bausch and Lomb. Výhodou kontaktních čoček OPTIMA FW je především jejich ekonomičnost. Náklady nošení kontaktní čoček OPTIMA FW na den jsou jedny z nejnižších na trhu. Balení kontaktních čoček OPTIMA FW obsahuje 4 čočky.

Optima FW čtvrtletní (4 čočky)

Čočky OPTIMA FW jsou kontaktní čočky s tříměsíční výměnou. Kontaktní čočky OPTIMA FW vyrábí společnost Bausch and Lomb. Výhodou kontaktních čoček OPTIMA FW je především jejich ekonomičnost. Náklady nošení kontaktní čoček OPTIMA FW na den jsou jedny z nejnižších na trhu. Balení kontaktních čoček OPTIMA FW obsahuje 4 čočky. Čočky jsou dostupné pouze v minusových dioptriích.

Optima FW čtvrtletní (4 čočky)

Čočky Optima FW od společnosti Bausch and Lomb jsou kontaktní čočky s tříměsíční výměnou. Optima FW se vyrábí pouze s minusovými dioptriemi.

Optima FW (4 čočky)

OPTIMA FW čtvrtletní (4 čočky). Tříměsíční čočky od Bausch and Lomb dodávané pouze v minusových dioptriích. Kontaktní čočky OPTIMA FW od společnosti Bausch and Lomb jsou kontaktní čočky s tříměsíční výměnou. Výhodou kontaktních čoček OPTIMA FW je především jejich ekonomičnost. Náklady nošení na den jsou jedny z nejnižších na trhu.