Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bausch lomb purevision 2 hd 3 cocky

Nalezeno:    8147 produktů


Bausch & Lomb PureVision 2 HD 3 čočky

Astigmatické silikon-hydrogelové měsíční kontaktní čočky PureVision 2 s asférickým designem HD optics pro kontinuální způsob nošení navržené výrobcem Bausch and Lomb ke korekci astigmatismu - v balení po 3 kusech.

Více informací
od 489 Kč
Koupit nejlevněji

Bausch&Lomb Bausch + Lomb PureVision 2 HD for Astigmatism (3 čočky)

Kontaktní čočky PureVision 2 for Astigmatism od společnosti Bausch&Lomb jsou měsíční kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu. PureVision 2 for Astigmatism jsou čočkami nového asférického designu HD optics. Díky neobyčejně vysoké propustnosti kyslíku a vysoce kvalitnímu silikon-hydrogelovému materiálu Batafilcon A umožňují nepřetržité nošení po dobu 30 dní a 29 nocí bez vyjmutí z oka. Povrch kontaktních čoček PureVision 2 for Astigmatism je změněn do hloubky revoluční technologií Performa, která zajišťuje maximální zvlhčení a redukuje pocit suchých očí. U kontaktních čoček PureVision 2 for Astigmatism odpadá starost s čištěním čoček a nákupem roztoku, přičemž cena o mnoho nepřevyšuje běžné měsíční astigmatické kontaktní čočky. Vhodným doplňkem ke kontaktním čočkám PureVision 2 for ...

Více informací
od 460 Kč
Koupit nejlevněji

Bausch&Lomb Purevision 2 for Presbyopia 3 čočky

Kontaktní čočky Purevision 2 for Presbyopia od firmy Bausch and Lomb jsou oblíbené multifokální kontaktní čočky s možností kontinuálního nošení. 3 ks.

Více informací
od 600 Kč
Koupit nejlevněji

Bausch & Lomb 2 x 4.2

Kontaktní čočky Biotrue ONEday for Presbyopia jsou jednodenní kontaktní čočky nabízené firmou Bausch Lomb. Charakteristika kontaktních čoček Biotrue ONEday for Presbyopia: Jednodenní kontaktní čočky Biotrue ONEday for Presbyopia jsou vytvořeny z nejnovějšího materiálu HyperGel, který: zaručuje přístup takového množství kyslíku k oku, aby bylo oko v pořádku- charakterizují se vysokým obsahem vody - stejným jako je v rohovce oka - d&Atild...

Více informací
od 377 Kč
Koupit nejlevněji

Bausch&Lomb Bausch + Lomb PureVision 2 HD for Astigmatism (3 čočky) Dioptrie +2,75

Měsíční kontaktní čočky firmy Bausch & Lomb. PureVision 2 HD for Astigmatism jsou kontinuální silikon-hydrogelové kontaktní čočky určené ke korekci astigmatismu, s výměnou po jednom měsíci nošení. Obsahují technologii ComfortMoist, která napomáhá správnému zvlhčení během celého dne.