Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bausch lomb roztok biotrue 360 ml

Nalezeno:    90 produktů


Bausch & Lomb Biotrue 120 ml

Biotrue - Multipurpose solution 120ml Biotrue - víceúčelový roztok na měkkké kontaktní čočky, inspirovaný fyziologií vašich očí. PH jako u zdravých slz, schopnost dlouhé lubrikace, obsahuje dlouhodobě aktivní prospěšné proteiny. Má duální desinfekční systém.

Více informací
od 137 Kč
Koupit nejlevněji

Bausch & Lomb Biotrue FLIGHT PACK

Biotrue Flight Pack 2x60ml +2 pouzdra +sáček Pomáhá hydratovat oči a přináší jim při nošení kontaktních čoček úlevu, protože létání v nadmořských výškách může v očích zanechávat pocit sucha. Bausch & Lomb nabízí Flight Pack, který poskytuje ideální řešení v cestovním balení. Obsahuje 2 x 60 ml Biotrue roztok, 2 pouzdra a plastový zip sáček do letadla.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

BAUSCH & LOMB Renu MPS 360ml

ReNu MPS Sensitive Eyes je víceúčelový čistící, dezinfekční, hydratační, oplachovací a uchovávací roztok na kontaktní čočky. Využijte nákupu výhodného balíčku 3 x 360 ml. Extrémně účinný v čištění a dokonale jemný pro citlivé oči nositelů kontaktních čoček.

Více informací
od 188 Kč
Koupit nejlevněji

Bausch & Lomb ReNu MultiPlus 360 ml

Víceúčelový roztok pro kompletní péči o všechny druhy měkkých kontaktních čoček s Hydranátem.

Více informací
od 137 Kč
Koupit nejlevněji

Bausch & Lomb ReNu MultiPlus (2x360) 720ml

Dvojbalení univerzálního roztoku ReNu Multiplus k efektivnímu čištění a dezinfikování kontaktních čoček

Více informací
od 343 Kč
Koupit nejlevněji

BAUSCH & LOMB PureVision Toric 6ks

<p>PureVision Toric (6 čoček) + roztok EasySept 360 mlVyužijte všechny výhody kontaktních čoček PureVision Toric (6 čoček) a pořiďte si je s peroxidovým roztokem EasySept, který čočky efektivně zbavuje veškerých nečistot!Kontaktní čočky PureVision ToricKontaktní čočky Pure Vision Toric jsou novou variantou známých měsíčních sférických kontaktních čoček Pure Vision od společnosti Bausch and Lomb. Tyto torické čočky představují velmi vhodné řešení pro nositele s vyšším stupněm astigmatismu. Pohodlné nošeníPure Vision Toric se obecně vyznačují dobrou centrací a vysokou propustností pro kyslík, která v kombinaci s materiálem Batafilcon A a technologií AerGel umožňuje i kontinuální nošení kontaktních čoček. Tento způsob užívání Pure Vision by však měl být schválen kontaktologem vhledem k indiv...

Více informací
od 670 Kč
Koupit nejlevněji

ReNu MultiPlus 3 x 360 ml

SUPER CENA! 3 x 360 ml ReNu MultiPlus

Více informací
od 522 Kč
Koupit nejlevněji

ReNu MultiPlus 4 x 360 ml

SUPER CENA! 4 x 360 ml ReNu MultiPlus

Více informací
od 774 Kč
Koupit nejlevněji

Roztok Biotrue 2 x 360 ml

Roztok Biotrue 2 x 360 ml je určený k dezinfekci, čištění a uchovávání všech měkkých kontaktních čoček. PH roztoku Biotrue je nastaveno na hodnotu podobnou lidským slzám. Biotrue zabraňuje denaturizaci určitých proteinů v slzách, a tak rovněž přispívá k čistotě čoček a nemikrobiálnímu prostředí, tedy zdraví vašich očí. Roztok Biotrue dodáváme v balení 2 x 360 ml.

Roztok Biotrue 4 x 360 ml

Čtyřbalení víceúčelového roztoku na měkké kontaktní čočky od společnosti Bausch & Lomb.

Roztok Biotrue 4 x 360 ml

Roztok Biotrue je určený k dezinfekci, čištění a uchovávání všech měkkých kontaktních čoček. PH roztoku Biotrue je nastaveno na hodnotu podobnou lidským slzám. Biotrue zabraňuje denaturizaci určitých proteinů v slzách, a tak rovněž přispívá k čistotě čoček a nemikrobiálnímu prostředí, tedy zdraví vašich očí.

Biotrue 360 ml (7391899850931)

Roztok na kontaktní čočky, s pouzdrem Roztok na kontaktní čočky Biotrue, který vyrobila společnost BAUSCH+LOMB, vám pomůže jednoduše vyčistit a dezinfikovat měkké kontaktní čočky. Roztok udržuje na povrchu kontaktních čoček vysokou úroveň kyseliny hyaluronové, což zajišťuje pohodlí při nošení po celý den. Jeho receptura byla navržena speciálně tak, aby napodobovala působení přírodních slz. Klíčové vlastnosti roztoku BAUSCH+LOMB BiotrueRoztok na kontaktní čočkyPomáhá čistit a...

Bausch &amp; Lomb Roztok Biotrue 120 ml

Biotrue od společnosti Bausch & Lomb je víceúčelový roztok na měkké kontaktní čočky. Malé balení o objemu 120 ml

Roztok Biotrue 120 ml

Biotrue od společnosti Bausch & Lomb je víceúčelový roztok na měkké kontaktní čočky. Malé balení o objemu 120 ml

Bausch &amp; Lomb Biotrue Multi-Purpose 360 ml

Roztok na kontaktní čočky Biotrue 360 mlRoztok Biotrue od firmy Bausch and Lomb byl navržen v souladu s fyziologickým prostředím lidského oka. Jedná se o víceúčelový roztok určený k dezinfekci, čištění a uchovávání veškerých druhů měkkých kontaktních čoček. Zdravé očiBiotrue zabraňuje denaturalizaci určitých proteinů v slzách, čímž přispívá k udržení čistoty čoček a zabraňuje narušení vnitřního prostředí očí mikroorganismy – tedy pomáhá udržovat oči zdravé. Roztok Biotrue má pH nastaveno na ...

Roztok EasySept 360 ml

Peroxidový roztok EasySept  je novinkou a současně vítanou změnou pro citlivé oči. Zvlhčuje čočky v průběhu celého dne, maximálně čistí a dezinfikuje, čočky jsou připravené k použití již za 6 hodin. Neobsahuje konzervanty, zajišťuje celodenní komfort.

Bausch &amp; Lomb Roztok EasySept 360 ml

Peroxidový roztok EasySept je určený k desinfekci a odstraňování usazenin a nečistot, které se zachycují na čočkách během jejich nošení. Balení obsahuje 360 ml láhev a jedno speciální pouzdro.

Biotrue Multi-Purpose 360 ml

Víceúčelový roztok Biotrue 360 ml od společnosti Bausch & Lomb je vhodný na měkké kontaktní čočky

Biotrue Multi-Purpose 360 ml

Víceúčelový roztok na měkké kontaktní čočky od společnosti Bausch & Lomb.