Kde jsem:     >  Katalog

Bayer aspirin 500 mg

Nalezeno:    9 produktů


Aspirin 500mg 80 obalených tablet

Aspirin 500mg 80 obalených tablet

Aspirin 500mg por.tbl.obd.80x500mg Používá se k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů.

Více informací
od 289 Kč Koupit nejlevněji
ASPIRIN 500 mg 20 obalených tablet

ASPIRIN 500 mg 20 obalených tablet

Rychlá úleva od mírné až středně silné bolesti. K léčbě příznaků doprovázejících horečku. Od 12 let věku.

109 Kč Více informací
ASPIRIN 500MG obalené tablety 8

ASPIRIN 500MG obalené tablety 8

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů.

59 Kč Více informací
ASPIRIN 500MG obalené tablety 20

ASPIRIN 500MG obalené tablety 20

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Přípravek se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů. Přípravek je určen pouze pro dospělé a dospívající od 12 let věku (vážící 40 kg a více).

119 Kč Více informací
Swanson White Willow Bark Extract (extrakt z Vrby bílé) 500 mg, 60 rostlinných kapslí

Swanson White Willow Bark Extract (extrakt z Vrby bílé) 500 mg, 60 rostlinných kapslí

Swanson White Willow Bark Extract (extrakt z Vrby bílé) 500 mg, 60 rostlinných kapslí Salicin v bílé vrbové kůře je základem, ze kterého byla vyvinuta řada moderních zdravotních přípravků. Bylina samotná se používá po staletí. Moderní bylinkáři nadále doporučují White Willow Bark pro její schopnost podporovat zdraví kloubů a svalů bez podráždění žaludku.

199 Kč Více informací
Joint-X - Scitec Nutrition 100 cps

Joint-X - Scitec Nutrition 100 cps

JOINT-X je komplexní směsí s obsahem 4 účinných látek, zhotovenou tak, aby přispívala k udržování normálního stavu kloubů. Obsahuje dobře známý glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, želatinu a metylsulfonylmetan, známý jako MSM (želatina je hydrolyzovaný kolagen). Základní složkou chrupavky je komplex Muko-polysacharidů bílkovin, podobnou látkou je i chondroitin sulfát, který se přímo zabudovává do chrupavek čímž příznivě ovlivňuje její složení. Tímto se do tkání dostávají výživné látky, zvyš...

323 Kč Více informací
Viridian Joint Complex 90 kapslí (klouby, vazy, šlachy)

Viridian Joint Complex 90 kapslí (klouby, vazy, šlachy)

Viridian Joint Complex (záněty vazů a šlachových úponů) Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně. Joint Complex  představuje komplexní formuli, která je založena na nejnovějších vědeckých studiích a je sestavena pro všechny jedince, kteří očekávají maximální funkčnost. Kombinací účinných složek, rostlinných extraktů, vitamínů, minerálů a aminokyselin, nabízí tento produkt ultimativní účinek, který jen těžko hledá konkurenci. Dík...

605 Kč Více informací