Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Baylis harding

Nalezeno:    100 produktů


Baylis & Harding Delicate luxusní mýdlo 500 ml

Baylis & Harding Delicate, 500 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Baylis & Harding Delicate šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči.Vlastnosti:účinně myje pokožku rukouvyživuje pokožkuzabraňuje vysušování pokožkyJak používat:Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Baylis & Harding Indulgent sprchový krém 500 ml

Baylis & Harding Indulgent, 500 ml, Sprchové krémy pro ženy, Sprchový krém Baylis & Harding Indulgent bude hýčkat pokožku vašeho těla a dodá jí při mytí potřebnou hydrataci a výživu.Vlastnosti:šetrně čistí pokožku a zbavuje nečistotpokožku zanechá sametově jemnou a hebkouintenzivně hydratujeJak používat:Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. Vhodné pro každodenní použití.

Baylis & Harding Delicate sprchový krém 500 ml

Baylis & Harding Delicate, 500 ml, Sprchové krémy pro ženy, Vlastnosti:šetrně čistí pokožku a zbavuje nečistotpokožku zanechá sametově jemnou a hebkouintenzivně hydratujeJak používat:Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. Vhodné pro každodenní použití.

Baylis & Harding Kids! pěna do koupele 320 ml

Baylis & Harding Kids!, 320 ml, Koupání pro děti, Přípravek Baylis & Harding Kids! jemně pečuje o dětskou pokožku při koupeli.Vlastnosti:příjemně vonívytváří bohatou pěnuJak používat:Přidejte do horké vody a nechte napěnit.

Baylis & Harding Indulgent pěna do koupele 500 ml

Baylis & Harding Indulgent, 500 ml, Pěny do koupele pro ženy, Pěna do koupele Baylis & Harding Indulgent zajistí chvíle pohody a zasloužený relax po těžkém dni.Vlastnosti:hydratuje a vyživuje pokožkuzajišťuje pocit komfortu a klidupříjemně voníJak používat:Přidejte do horké vody a nechte napěnit.

Baylis & Harding Funky Farm pěna do koupele 500 ml

Baylis & Harding Funky Farm, 500 ml, Koupání pro děti, Přípravek Baylis & Harding Funky Farm jemně pečuje o dětskou pokožku při koupeli.Vlastnosti:příjemně vonínedráždí v očíchjemně pečuje o dětskou pokožkuSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Přidejte do horké vody a nechte napěnit.

Baylis & Harding Indulgent tekuté mýdlo na ruce 500 ml

Baylis & Harding Indulgent, 500 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Baylis & Harding Indulgent šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči.Vlastnosti:účinně myje pokožku rukouvyživuje pokožkuJak používat:Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Baylis & Harding Citrus Lime & Mint sprchový gel 500 ml

Baylis & Harding Citrus Lime & Mint, 500 ml, Přípravky na sprchování pro muže, Sprchový gel Baylis & Harding Citrus Lime & Mint učiní z nezbytné každodenní hygieny jedinečný osvěžující zážitek.Vlastnosti:šetrně myje pokožku celého tělavitalizuje pokožkuJak používat:Naneste přípravek na vlhkou pokožku a smyjte veškeré nečistoty. Důkladně opláchněte.

Baylis & Harding Black Pepper & Ginseng sprchový gel 500 ml

Baylis & Harding Black Pepper & Ginseng, 500 ml, Přípravky na sprchování pro muže, Sprchový gel Baylis & Harding Black Pepper & Ginseng učiní z nezbytné každodenní hygieny jedinečný osvěžující zážitek.Vlastnosti:šetrně myje pokožku celého tělapo použití dodá pocit svěžesti a energieJak používat:Naneste přípravek na vlhkou pokožku a smyjte veškeré nečistoty.

Baylis & Harding Sprchový krém Jednorožec 500 ml

Užijte si večerní či ranní sprchu a proměňte ji v příjemný rituál. Společnost Baylis & Harding vytvořila luxusní sprchový krém v nádherné designové lahvi s jednorožcem. Má sladkou vůni, jež vás uvolní fyzicky i psychicky. Vaši pokožku zanechá krém čistou, zářivou a pružnou, hebkou a zjemněnou, ale také chráněnou a nádherně provoněnou. Použití: Naneste krém na vlhkou pokožku a jemně ho rozetřete, aby vytvořil jemnou pěnu. Poté jej důkladně opláchněte....

Baylis & Harding Beauticology Coconut & Watermelon sprchový krém 500 ml

Baylis & Harding Beauticology Coconut & Watermelon, 500 ml, Sprchové krémy pro ženy, Sprchový krém Baylis & Harding Beauticology Coconut & Watermelon bude hýčkat pokožku vašeho těla a dodá jí při mytí potřebnou hydrataci a výživu.Vlastnosti:šetrně čistí pokožku a zbavuje nečistotpokožku zanechá sametově jemnou a hebkouJak používat:Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. Vhodné pro každodenní použití....

Baylis & Harding Beauticology Frosted Sprinkles sprchový krém 500 ml

Baylis & Harding Beauticology Frosted Sprinkles, 500 ml, Sprchové krémy pro ženy, Sprchový krém Baylis & Harding Beauticology Frosted Sprinkles bude hýčkat pokožku vašeho těla a dodá jí při mytí potřebnou hydrataci a výživu.Vlastnosti:šetrně čistí pokožku a zbavuje nečistotpokožku zanechá sametově jemnou a hebkouJak používat:Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. Vhodné pro každodenní použití.

Baylis & Harding Funky Farm sprchový a koupelový gel 1000 ml

Baylis & Harding Funky Farm, 1000 ml, Koupání pro děti, Přípravek Baylis & Harding Funky Farm jemně pečuje o dětskou pokožku při koupeli.Vlastnosti:jemně pečuje o dětskou pokožkupříjemně vonívytváří jemnou pěnuJak používat:Naneste naneste na pokožku celého těla a napěňte. Následně důkladně opláchněte.

Baylis & Harding Beauticology Frosted Sprinkles pěna do koupele 500 ml

Baylis & Harding Beauticology Frosted Sprinkles, 500 ml, Pěny do koupele pro ženy, Pěna do koupele Baylis & Harding Beauticology Frosted Sprinkles zajistí chvíle pohody a zasloužený relax po těžkém dni.Vlastnosti:příjemně vonívytváří bohatou pěnuJak používat:Přidejte do horké vody a nechte napěnit.

Baylis & Harding Beauticology Tropical Cocktail pěna do koupele 500 ml

Baylis & Harding Beauticology Tropical Cocktail, 500 ml, Pěny do koupele pro ženy, Pěna do koupele Baylis & Harding Beauticology Tropical Cocktail zajistí chvíle pohody a zasloužený relax po těžkém dni.Vlastnosti:příjemně vonívytváří bohatou pěnuJak používat:Přidejte do horké vody a nechte napěnit.

Baylis & Harding Beauticology Unicorn Candy pěna do koupele 500 ml

Baylis & Harding Beauticology Unicorn Candy, 500 ml, Pěny do koupele pro ženy, Pěna do koupele Baylis & Harding Beauticology Unicorn Candy zajistí chvíle pohody a zasloužený relax po těžkém dni.Vlastnosti:příjemně vonívytváří bohatou pěnuJak používat:Přidejte do horké vody a nechte napěnit.

Baylis & Harding Beauticology Coconut & Watermelon pěna do koupele 500 ml

Baylis & Harding Beauticology Coconut & Watermelon, 500 ml, Pěny do koupele pro ženy, Pěna do koupele Baylis & Harding Beauticology Coconut & Watermelon zajistí chvíle pohody a zasloužený relax po těžkém dni.Vlastnosti:zajišťuje pocit komfortu a klidupříjemně vonívytváří bohatou pěnuJak používat:Přidejte do horké vody a nechte napěnit.

Baylis & Harding The Great British Gentleman sprchový gel 500 ml

Baylis & Harding The Great British Gentleman, 500 ml, Přípravky na sprchování pro muže, Sprchový gel Baylis & Harding The Great British Gentleman učiní z nezbytné každodenní hygieny jedinečný osvěžující zážitek.Vlastnosti:šetrně myje pokožku celého tělavitalizuje pokožkupo použití dodá pocit svěžesti a energieJak používat:Naneste přípravek na vlhkou pokožku a smyjte veškeré nečistoty. Důkladně opláchněte.

Baylis & Harding Sprchový krém Jednorožec (Shower Creme) 500 ml

Sprchový krém s příjemnou sladkou vůní zanechává pokožku sametově hebkou a poskytuje příjemnou relaxaci. .