Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bazar nabytku barove zidle

Nalezeno:    124 produktů


Ton designové barové židle Punton 691

Nižší designová barová židle s nerezovým, nebo černým nožním spojem doplňuje kolekci židlí Punton. Sedák ve tvaru kruhu drží čtyři rovné bukové nohy. Pro svůj čistý design je sedačka vhodná do nepřeberného množství interiérů ať už domácností, nebo veřejných prostor. Námětem řady Punton se stal kruhový sedák modelů klasické řady. Autor jej vyňal z konceptu tradičního ohýbaného nábytku a dal do kontrastu k rovně postaveným bukovým nohám.

KNOLL barové židle Bertoia Bar Stool

S jeho kultovní kolekcí sezení, designér Harry Bertoia transformovaĺ průmyslové dráty do nové formy nábytku. Bertoiovi byla dána volnost při práci, aniž by musel dodržovát přísné agendy designu své doby, a výsledkem tohoto uspořádání byla Bertoia Collection (1952). Díky volnosti v navrhování došel k jemnému vzhledu, který je však extrémně silný. Ve svém umění Bertoia experimentoval s otevřenými formami a zámečnickou prací."Když se podíváte na židle, které jsou vyrobeny převážně z ovzduší,&...

Barové židle 2 ks, umělá kůže, černá

Toto uhlazené a rafinované otočné křeslo je elegantním kusem nábytku s ostrými, čistými liniemi a módním designem. Je perfektní do každého obývacího pokoje, studentského pokoje, haly nebo kanceláře! Moderní výškově nastavitelné sedadlo je pokryté vysoce kvalitní umělou kůží, která je určena k tomu,

AJ Produkty Sestava Various + Gander, 1 stůl a 4 barové židle, zelenošedé

Moderní sestava nábytku se stolem střední výšky a židlemi navrženými designéry společnosti AJ. Hodí se do menších zasedacích místností či jídelen. Skládá se ze stylového stolu s laminovanou deskou a čtyř stohovatelných polstrovaných židlí.

Barová židle Bombo

Tato barová židle vstoupila do světa nábytku v roce 1996. Dodnes zůstává jedním z nejvýznamnějších artiklů v designovém nábytku. Židle je široce kopírována, ale originál je pouze jeden - BOMBO. Základna této barové židle je v provedení chrom. Sedák je vyroben z vysoce kvalitního ABS plastu.

Barová židle Al Bombo

Tato barová židle vstoupila do světa nábytku v roce 1996. Dodnes zůstává jedním z nejvýznamnějších artiklů v designovém nábytku. Židle je široce kopírována, ale originál je pouze jeden - BOMBO. Základna této barové židle je vyrobena z nerezu. Sedák je vyroben z hliníku.

Barová židle Perugia

Barová židle Perugia doplňuje řadu sedacího nábytku Perugia. Vysoce kvalitní zpracování, moderní vzhled. Barová židle má čalouněný sedák do různých materiálů. Materiál kostry barové židle je bukové dřevo. Ideální barová židle pro gastro provozy, jako jsou restaurace, bary nebo kavárny. Vzorníky čalounění a moření naleznete v souborech ke stažení. Objednání nižšího množství je možné za příplatek.

Barová židle LENKA, borovice, banánový list

Barová židle Lenka v naší nabídce exotického nábytku. Konstrukce barové židle je vyrobena z borovicového dřeva a ponechána v přírodním odstínu. Sedací a opěrná plocha barové židle je vytvořena ručně výpletem ze svazků banánového listu. Objednejte si praktickou barovou židli za přijatelnou cenu.

Barová židle FG BST-0506

Originální, moderní kolekce sedacího nábytku. Barová židle pro ty, kteří hledají eleganci a prvotřídní zpracování. Materiál barové židle - masivní bukové dřevo. Barová židle vhodná do domácností i náročných restaurací či kaváren. Na výběr z mnoha druhů moření.

Ratanová barová židle Lenka-banánový list-mahagon

Barová židle LENKA v naší nabídce exotického nábytku. Konstrukce barové židle je vyrobena z mahagonového dřeva a lakována je do tmavě hnědého odstínu. Sedací a opěrná plocha barové židle ja vytvořena ručně výpletem ze svazků banánového listu. Objednejte si praktickou barovou židli za rozumou cenu - získáte praktický kus exotického nábytku do vašeho baru.

Barová židle FG BST-0811

Kolekce klasického sedacího nábytku. Barová židle pro ty, kteří hledají eleganci a prvotřídní zpracování. Materiál barové židle - bukové dřevo. Barová židle vhodná do domácností i náročných restaurací či kaváren. Na výběr z mnoha druhů moření a lakování. Možnosti čalounění naleznete v přiloženém souboru.

Barová židle FG BST-1603

Kolekce moderního sedacího nábytku. Barová židle pro ty, kteří hledají kvalitu a zajímavý design. Materiál barové židle - bukové nebo dubové dřevo. Barová židle vhodná do domácností i náročných restaurací či kaváren. Na výběr z mnoha druhů moření a lakování. Možnosti čalounění naleznete v přiložených souborech.

Barová židle FG BST-0336

Originální, moderní kolekce sedacího nábytku. Barová židle pro ty, kteří hledají eleganci a prvotřídní zpracování. Materiál barové židle - bukové dřevo. Barová židle vhodná do domácností i náročných restaurací či kaváren. Na výběr z mnoha druhů moření. Barová židle může být též čalouněna. Možnosti čalounění naleznete v přiložených souborech.

Barová židle FG BST-0031

Kolekce moderního sedacího nábytku. Barová židle pro ty, kteří hledají kvalitu a zajímavý design. Materiál barové židle - bukové dřevo. Barová židle vhodná do domácností i náročných restaurací či kaváren. Na výběr z mnoha druhů moření a lakování. Sedák židle může být dřevěný nebo čalouněný. Možnosti čalounění naleznete v přiloženém vzorníku.