Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Behoun koberec sire 80 cm

Nalezeno:    642 produktů


Rambo Bet 38

Moderní univerzální metrážový koberec z kolekce Rambo-Bet v červené barvě - je to světle cihlový odstín (lehce do oranžova). Koberec je vhodný do prostor s podlahovým vytápěním a má antistatickou úpravu. Tento koberec s nízkou smyčkou a pevným vláknem vám bude skvěle sloužit slouhou dobu.

Více informací
od 128 Kč
Koupit nejlevněji

Berfin Dywany Běhoun Toscana Bronz - šíře 80 cm s obšitím

Běhoun Toscana v barvě Bronz zaujme zejména svým jednoduchým, ale praktickým desginem, díky kterému se jedná o ideálního společníka do všech domácností. Tento koberec má dlouhý vlas vyrobený z polypropylenu, který zajišťuje jeho celkovou pohodlnost.

Vopi koberce Běhoun Eton černý - šíře 80 cm s obšitím

Vysoce stylový a elegantní kobercový běhoun z kolekce Eton vás zaujme svou jednoduchostí. Kobercový běhoun je jednobarevný a hodí se do každého interiéru. Tento moderní doplněk bude skvěle zdobit například chodby nebo jinou část vašeho domova. Běhoun je vyrobený ze 100% polypropylenu s délkou vlasu 5 mm. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Vopi koberce Běhoun Eton béžový - šíře 80 cm s obšitím

Moderní kobercový běhoun z kolekce Eton v decentní béžové barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, který krásně prosvětlí. Jednobarevný kobercový běhoun Eton se hodí jako bytový doplněk například do chody. Vyrobený je ze 100% polypropylenu ze výškou vlasu 5 mm. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Vopi koberce Běhoun Eton šedý - šíře 80 cm s obšitím

Stylový kobercový běhoun z kolekce Eton s nádechem elegance. Běhoun je v decentní šedé barvě, která se hodí do každého interiéru. Tento běhoun dokonale projasníte různými bytovými doplňky. Vyrobený je ze 100% polypropylenu, který mi dává krásný a atraktivní vzhled. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Vopi koberce Běhoun Eton modrý - šíře 80 cm s obšitím

Stylový kobercový běhoun z kolekce Eton ve tmavě modré barvě. Tato barva působí uklidňujícím dojmem a hodí se do každého interiéru. Běhoun bude tvořit parádní bytový doplněk například na chodbě. Kobercový běhoun je vyrobený ze 100% polypropylenu z výškou vlasu 5 mm. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Vopi koberce Běhoun Eton zelený - šíře 80 cm s obšitím

Nádherný kobercový běhoun z kolekce Eton ideální do každého interiéru. Tento běhoun v parádní zelené barvě vnese do vašeho domova klidnou a pohodovou atmosféru a vy si ho okamžitě zamilujete. Své místo si najde v každé chodbě. Běhoun je vyrobený z polypropylenu z výškou vlasu 5 mm. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Vopi koberce Běhoun Nature platina - šíře 80 cm s obšitím

Parádní a velice stylový kobercový běhoun z kolekce Nature v luxusní platinové barvě. Tento běhoun v šedém provedení působí velice decentní dojmem a skvěle se hodí do každého interiéru například do chody. Tento běhoun je vyrobený ze 100% polypropylenu, má velmi atraktivní vzhled a snadnou údržbu. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Vopi koberce Běhoun Udinese antracit - šíře 80 cm s obšitím

Parádní a velice moderní kobercový běhoun v černém provedení. Tento běhoun s krátkým smyčkovým vlasem se hodí do každého interiéru, kde bude tvořit zajímavý bytový doplněk. Tento běhoun je velice kvalitní a vy si ho hned oblíbíte. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Vopi koberce Běhoun Udinese béžový - šíře 80 cm s obšitím

Krásný a elegantní kobercový běhoun z kolekce Udinese v béžové barvě. Tento běhoun díky světlé barvě krásně projasní každý interiér. Chodí se například do chody, kde bude tvořit zajímavý bytový doplněk. Běhoun Udinese je velice kvalitní s krásným vzorem. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Vopi koberce Běhoun Udinese hnědý - šíře 80 cm s obšitím

Krásný kobercový běhoun z kolekce Udinese v parádní hnědé barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru. Můžete ho použít do každé chodby, které bude tvořit krásný bytový doplněk. Běhoun Udinese se se smyčkovým vlasem. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Vopi koberce Běhoun Eton červený - šíře 80 cm s obšitím

Parádní kobercový běhoun ve veselé červené barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, kam vnese pohodovou atmosféru. Červená barva působí velice smyslně. Projasněte váš interiér díky tomu skvělému kousku, který se hodí například do chodby. Vyrobený je z polypropylenu s 5 mm dlouhým vlasem. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Vopi koberce Běhoun Eton hnědý - šíře 80 cm s obšitím

Parádní a velice moderní kobercový běhoun ve tmavě hnědé barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, kde bude tvořit krásný bytový doplněk například na chodbě. Díky tmavé barvě na běhounu nebude hned vidět každé smítko, což rozhodně oceníte. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Vopi koberce Běhoun Eton růžový - šíře 80 cm s obšitím

Nádherný a velice moderní kobercový běhoun z kolekce Eton v parádní růžové barvě. Tato veselá barvička se hodí do každého interiéru. Běhoun bude skvělým doplňkem například chodby. Hodí i do dívčího pokojíčku. Skvělá volba pro všechny milovníky této romantické barvičky. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Vopi koberce Běhoun Birmingham béžový - šíře 80 cm s obšitím

Parádní kobercový běhoun z kolekce Birmingham v decentní béžové barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, kde bude tvořit zajímavý doplněk. Díky neutrální barvě ho krásně doladíte nejrůznějšími bytovými doplňky. Díky svému polypropylenovému povrchu vydrží i nadmírné a frekventovanější používání. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Vopi koberce Běhoun Birmingham antracit - šíře 80 cm s obšitím

Moderní a velice elegantní kobercový běhoun z kolekce Birmingham. Běhoun je v černé barvě a skvěle se hodí do každého interiéru. Krásný bytový doplněk bude tvořit na každé chodbě. Díky svému polypropylenovému povrchu vydrží i nadmírné a frekventovanější používání. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Vopi koberce Běhoun Eton fialový - šíře 80 cm s obšitím

Veselý kobercový běhoun z kolekce Eton v parádní fialové barvě. Fialová barva je dnes velice moderní a každému interiéru dodá pocit domova a dokonale ho zútulní. Udělejte si radost tímto parádním běhounem, který se hodí například do chodby. Vyrobený je ze 100% polypropylenu, který je svými vlastnostmi velice podobný vlně. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Berfin Dywany Běhoun Toscana Grey - šíře 80 cm s obšitím

Šedý běhoun Toscana se vyznačuje nejen svým příjemným a praktickým vzhledem, ale i vysokou hustotou vlasu, díky čemuž se jedná o opravdu pohodlný koberec, který je určený do všech obytných interiérů. Pro jeho výrobu byla použita kvalitní polypropylenová vlákna. Zamilujte se do Toscany ještě dnes!

Vopi koberce AKCE: 80x280 cm Běhoun Color Shaggy modrý - šíře 80 cm s obšitím

Krásný kobercový běhoun v modré barvě z kolekce Color Shaggy. Tento běhoun se skvěle hodí do každého interiéru, kam vnese klid a pohodu. Modrá barva působí uklidňujícím dojmem a vy si ji tak ve svém domově zamilujete. Tento běhoun má 12 mm dlouhý a hustý vlas. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Spoltex koberce Liberec AKCE: 80x150 cm Běhoun Samira New 12002-011 - šíře 80 cm s obšitím

Parádní běhoun z kolekce Samira New ve veselé červené barvě, které každému interiéru dodá příjemný vzhled. Tento běhoun se bude skvěle hodit do každé domácnosti spíše v klasickém stylu, kde bude krásním doplňkem každé chodby. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Vopi koberce AKCE: 80x290 cm Běhoun Nature tmavě béžový - šíře 80 cm s obšitím

Krásný kobercový běhoun ve tmavě béžové barvě z kolekce Nature. Hodí do každého interiéru. Můžete ho použít například jako bytový doplněk do každé chodby. Tento běhoun je vyrobený ze 100% polypropylenu, má velmi atraktivní vzhled a snadnou údržbu. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Lano luxusní orientální koberce Běhoun Elysee 1632-602 - šíře 80 cm s obšitím

Kusový koberec Elysee 1632-602 v zelené barvě dodá interiéru svěží a zajímavý vzhled. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.

Lano luxusní orientální koberce Běhoun Elysee 1535-609 - šíře 80 cm s obšitím

Běhoun v béžové barvě má jednoduchý vzor, hodí se tak do širokého spektra interiérů. Koberec z ovčí vlny je vhodný i pro alergiky. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran.