Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bezecke lyze 180cm na vahu

Nalezeno:    3 produkty


Skol 180cm

Běžecké lyže s dřevěným jádrem, slisovaným z několika vrstev, vhodné do stopy i do neupraveného terénu. Vrchní provedení CAP kostrukce z plastu typu ABS. Skluznice - jemně broušený extrudovaný polyethylen. Vystouplé hrany umožňují bruslení na upravených tratích. Délka lyží je 180cm. Varianta Electra.

Skol LST1/1S-180 Běžecké lyže se šupinami

Běžecké lyže s dřevěným jádrem, slisovaným z několika vrstev, vhodné do stopy i do neupraveného terénu. Vrchní provedení CAP kostrukce z plastu typu ABS. Skluznice - jemně broušený extrudovaný polyethylen s protismykovou úpravou - "šupinami". Vystouplé hrany umožňují bruslení na upravených tratích - upozorňujeme, že bruslení je kvůli šupinám obtížné. Lyže při skluzu "drhnou". Délka lyží je 180cm. K dispozici Skol TRINITY.

Freeride lyže ARMADA Tracer 118 CHX LTD L 19/20 Délka lyží (v cm): 188

Limitovaná verze LTD má stejnou grafiku na pravé i levé lyži tak, jak je uvedeno na obrázku. Špičkové freeridově univerzální lyže. Freeride lyže do lesíka i velkých kopců a do jakéhokoliv sněhu. Skvěle plavou v čerstvém prašanu, ale stabilitu podrží i v těžším, usedlém nebo ufoukaném sněhu. Tracer 118 CHX (Chamonix) mají na špičce rocker Elf Shoe a velmi drobný rocker i na patce. Díky tomu jsou hbité, hravé a přitom zvládají i extrémní palbu. Klidnou jízdu v jakémkoliv terénu garantuje Adaptive...